Nabaklab ballīte – svinēs piecu gadu jubileju

Komentāri
Nabaklab ballīte – svinēs piecu gadu jubileju
Foto: LETA

Šovakar plkst.21 notiks radio Naba kluba Nabaklab piecu gadu jubilejas svinības, vēsta kluba pārstāvis Edgars Āboliņš.

Nabaklab piecu gadu jubilejā uz tā skatuves sveiks elektroniskās mūzikas apvienība Miami Mall no Šveices, Hipstokrātija un mūziķis Roberts Gobziņš ar savu grupu Resnie putni, kuri šajā vakarā izpildīs īpašu, Hardija Lediņa iedvesmotu programmu Hardija Lediņa valši un polkas.

Par muzikālo atmosfēru kluba chill-out zālē gādās radio Naba raidījuma Dabsolis dīdžeji, savukārt pirms un pēc koncerta par svētkiem atbilstošu noskaņu rūpēsies DJ apvienība Ej apskrieties.

Kā pastāstīja Āboliņš, Nabaklab ir mazāk komerciālas mūzikas klubs, kas savu darbību sāka 2010.gadā.

Kopš tā atklāšanas klubā viesojušies ap 600 ārvalstu mūziķu, tajā skaitā Chinawoman, Lapko, Covenant, Scar Symmetry, Voivod, De/Vision, Jarboe, Sham 69, Touche Amore, Dr. Ring Ding un daudzi citi. Klubs regulāri piedāvā plaši pazīstamu mūziķu koncertus arī ārpus savām telpām, tādējādi apmeklētājiem piedāvājot apmeklēt God Is An Astronaut, Laibach, Reel Big Fish un Converge uzstāšanās, un kopš 2010.gada ir arī viens no festivāla Laba daba rīkotājiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl