Nabaga meitene: Juris sarakstes laikā smieklīgi “atšuj” Lieni

11 komentāri
Nabaga meitene: Juris sarakstes laikā smieklīgi “atšuj” Lieni
Foto: Facebook

Ko tikai tepat, mūsu pašmāju sociālajos tīklos, nevar atrast!? Viena no jaunākajām “pērlēm” ir kāda Jura sarakste ar Lieni, kura izteica vēlmi iepazīties, bet puisis uzreiz visu “salika pa plauktiņiem”, visai interesantā veidā atsakot viņai.

Kā redzams attēlā, ko ievietojusi Facebook lietotāja Brigita, sarakste norisinājās kādā no iepazīšanās portāliem, kurā kāda meitene vārdā Liene lika manīt, ka Juris ir pievērsis viņas uzmanība, un meitene vēlas ar šo vīriešu kārtas pārstāvi iepazīties. Uz to sekoja diezgan gara puiša atbilde, kurā viņš diezgan izteiksmīgi, cik nu tas rakstot vispār iespējams, lika noprast, ka nevēlas ar meiteni nekādas saistības. Vismaz bija godīgs! :)

Foto: Facebook

Foto: Facebook

TOP komentāri

 • ruu
  +19 +19 0

  ruu

  Tā jau bija veca padomju laika anekdote-puisis grib iepazīties ar kaimiņieni no 5. stava.Izdomā aiziet palūgt gludekli,pa ceļam kāpj un visu šito domā,kad meitene atver durvis,viņš saka-ej tu zini kur ar savu gludekli!:D
 • Anita
  +11 +10 -1

  Anita

  Nabaga Juris!
  Kā viņš būs ieplānojis, tā ar VIŅU tas arī notiks.
  Lienei būs citādāk, par laimi!
 • LD
  +10 +10 0

  LD

  Juris visu izteica ļoti pareizi, bet ja Lieni tas apmierina- nekādu problēmu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl