Mūziķis ierakstu izplatīšanai izraudzījies savdabīgu metodi

Komentāri

Kāds īru mūziķis, nespēdams atrast izplatītāju savai mākslai, nolēmis pie diska popularizēšanas un pārdošanas ķerties saviem spēkiem. Šim mērķim viņš licis lietā visai netipisku metodi – mūziķis nolēmis dzimtās Dublinas iedzīvotājus uzrunāt pats – aci pret aci.

Pēc savas skaņu ierakstu studijas izveides īru mūziķis Daniels Andersons pavadīja divus gadus, ierakstot savu pirmo albumu, taču viņam tā arī neizdevās atrast izplatītāju, kas vēlētos to ņemt savā paspārnē. Ņemot vērā, ka Andersona budžets bija izsmelts, viņš nolēma gatavo albumu izplatīt pats – apstaigājot Dublinas iedzīvotājus un aicinot ieklausīties viņa dziesmās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neparastā ierakstu izplatīšanas metode tika iemūžināta video, kas guvis lielu atsaucību sociālajos tīklos. Tajā redzams, kā Andresons klauvē pie namu durvīm vai aptur cilvēkus uz ielas, rosinot pirkt viņa albumu.

Ziņots, ka divu dienu laikā viņam izdevies pārdot divdesmit ierakstus, taču 500 pārdoti drīz pēc tam, kad video publiskots sociālajos tīklos.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl