Mūziķis Emīls Balceris joprojām kinoteātros apmeklē bērnu seansus

1 komentārs
Mūziķis Emīls Balceris joprojām kinoteātros apmeklē bērnu seansus
Foto: ekrānuzņēmums

Emīls Balceris kādreiz esot mācējis tamborēt, bet drošības apsvērumu dēļ šodien mēs adatas rokās neņemsim,” sižetu iesāk raidījuma Bez Tabu: Dzīves smalkumu vadītāja Baiba Runce. Viņa šodien ar mūziķi darīja kādu ļoti interesantu lietu – viņš veikalā izvēlējās dažādas mantas, bet psihoterapeita Aina Poiša centās raksturot, kas viņš par cilvēku.

Izrādās, mūziķis labprāt skatās multfilmu klasiku un arī jaunākos grāvējus. Viņam arī patīk dažādu žanru mūzika, bet pēdējā laikā iecienījis soulmūziku un džezu. Lai ko arī viņš klausītos, svarīgs ir aprīkojums – viņš sev uz dzimšanas dienu uzdāvināja “austiņas”, kas viņam palīdz koncertos sevi labāk dzirdēt. Emīls arī labprāt lasa pazīstamu cilvēku biogrāfijas, jo viņam šķiet interesanti zināt arī aizkulišu stāstus, ne tikai to, ko mēs visi redzam televīzijā vai dzirdam radio.

FOTO

Līdz Ainas Poišas ierašanās brīdim grupas Musiqq dalībnieks bija izvēlējies animācijas filmu Runcis Zābakos, jaunas austiņas, hanteles un grāmatu Māksla braukt. To visu viņa sāka vērtēt, Balcerim pašam to dzirdot! Kā tas izvērtās, skaties raidījuma Bez Tabu: Dzīves smalkumi sižetā!

VIDEO

1 komentārs