Komentāri
Mūzikas veikalā sastaptais puisis joprojām nav atsaucies! Mīlestību alkstošā Helēna paliek pie “sasistas siles”
Foto: Helēnas privātais arhīvs/ekrānuzņēmums

Jau iepriekš Skaties.lv rakstīja par kādu sievieti, kura dienu pirms Valentīna dienas veikalā “Mūzika” sastapa, iespējams, savu mūža mīlestību, tomēr nesaņēmās un neuzrunāja viņu. Helēna ar sociālā tīkla “Facebook” palīdzību joprojām meklē simpātisko čellistu.

Skaties.lv sazinājās ar Helēnu, lai noskaidrotu, kā jaunajai sievietei veicas ar puiša meklēšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izlasi Helēnas aizkustinošo stāstu!

Helēna stāsta, ka ir bijuši vairākas norādes uz vīriešu profiliem turpat, pie Helēnas “Facebook” ieraksta, bet tie nav īstie čellisti.

“Nezināju, ka tik daudz vīriešu studē, spēlē čellu un kam mūzikas skolā bija neadekvātas uzvedības solfedžo skolotāja,” neizpratnē ir jaunā sieviete.

Tomēr Helēna neatmet cerību, sakot, ka “Rīga ir maza, veikalu, kur pārdot piederumus čellam – vēl mazāk. Tā kā viss vēl iespējams,” pārliecināta, ka atradīs izraudzīto puisi, ir Helēna.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl