Mūzikas izdevējs un dzejnieks Guntars Račs izdod grūtiem laikiem veltītu dziesmu

Pievienot komentāru
Mūzikas izdevējs un dzejnieks Guntars Račs izdod grūtiem laikiem veltītu dziesmu
Foto: Aiga Rēdmane

Guntars Račs, kurš aktīvi gatavojas savam radošajam vakaram 27. augustā Dzintaru koncertzālē festivālā ”Bigbank Latvijas pērles”, kurā pulcēsies vesela virkne šā brīža populārāko mākslinieku, šodien klausītājus iepazīstina ar savu jaunāko veikumu, dziesmu ”Vēl nav par vēlu”.

Guntars: ”Laiku pa laikam ierakstu kādu paša sarakstītu dziesmu un pats to arī iedziedu. Šīs dziesmas tapšanas iemesls ir mūsu sabiedrībā notiekošais. Es mēģinu paust savu viedokli un domāju, ko es pats varu darīt lietas labā. Daļa no sajūtām ir realizējusies šajā dziesmā, jo es palieku pie pārliecības, ka nekad nebūs par vēlu kaut ko mainīt uz labu. Un jāsāk ir katram pašam ar sevi.

Video: Guntars Račs – Vēl nav par vēlu

Man nav nekādu ilūziju, ka esmu labs dziedātājs, taču šoreiz nolēmu vārdus izdziedāt pats, jo vēlējos paust tieši pats savu attieksmi. Kā tas ir izdevies, lai vērtē klausītāji. Paldies Gintam Stankevičam par dziesmas producēšanu un manam grupas ”bet bet” kolēģim Uģim Tirzītim par sirdi plosošo ģitāras solo. Teksta video veidoja mākslinieks Ritvars Bluka”.

Foto: Guntars Račs

Guntara Rača jaunākās dzejoļu grāmatas ” 365” 1. daļa nāks klajā 28. augustā, bet grāmatas atvēršana notiks jau pieminētajā koncertā ”Bigbank Latvijas Pērles”,  27. augusta vakarā. Savukārt jau rīt, 19. augustā Guntars gaidīs visus mazos lasītājus Rīgā, Vērmanes dārzā, kur plkst. 15.00 notiks Guntara jaunākās skaitāmpantu grāmatas ”Kad neviena nav mājās” atvēršanas pasākums.

Biļetes uz koncertu Dzintaros

Lasi vēl