1 komentārs

Šonedēļ kāda pakaļdzīšanās ASV štata Arizonas pilsētas Mesas policijas darbiniekiem, iespējams, paliks atmiņā uz ilgu laiku, jo tā nebeidzās, kā varbūt parasti noslēdzas bēgšanas no varas iestādēm. 

Kāds pāris, kuri cauri pilsētas ielām traucās zagtā auto, avarēja un saprazdami, ka viņiem vairs nav, kur sprukt, savu arestu sagaidīja… kaislīgi skūpstoties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

35 gadus vecais Dastins Pērkins un viņa draudzene, 29 gadīgā Lovaida Flores no sava tēva nozaga auto, un ar to neatļauti šķērsoja pāris sarkanās gaismas, kas noveda pie kārtīgas pakaļdzīšanās.

Spraigais video ir iemūžināts no policistu helikoptera, kas ticis arī publicēts.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl