Modeles fotografējas dzīva lāča apskāvienos

Komentāri

Tropu pludmale, kokteiļi, žilbinoši smaidi un saulriets – iespējams, tā daudziem asociējas modeles darbs. Taču Krievijas modes mākslinieki parādījuši, ka modeles dienišķā maizīte varbūt daudz ekstrēmāka – dažām modelēm bija peldkostīmos jāvārtās sniegā dzīva lāča apskāvienos.

Var tikai apbrīnot jauno meiteņu drosmi. Kā saka, štrunts par sniegu, bet būt dzīva lāča apskāvienus – tu vajag dzelzs nervus un uzdrošināšanos. It īpaši, ja pavēro lāča dresētājus, kas ap dzīvnieku riņķo kā mazas fejas ar gardumiem, lai tik novērstu uzmanību no meitenes, kuru, ja tā padomā, arī varētu nogaršot..

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet viss godam! Meitenes sabildējās, lācītis tika pie gardumiem – mēs – pie interesanta video!

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl