Mīļš video: tapis īpaši skanīgs sveiciens latviešiem Jaunajā gadā

Pievienot komentāru
Mīļš video: tapis īpaši skanīgs sveiciens latviešiem Jaunajā gadā
PUBLICITĀTES FOTO

Jauno gadu iesākt ar gaišām domām un atrast savā sirdī vietu tīram bērna priekam aicina jauns sirsnīgs video, kas tapis labi zināmajai un mīļajai komponista Imanta Kalniņa dziesmai ”Princesīte un trubadūrs”. Dziesmu iedziedājuši Aleksandra Špicberga un komponista mazdēls Dāvids Kalniņš.

Kā Skaties.lv atklāj dziesmas izdevēji, stāsta galvenie varoņi ir bērnu zīmēti laimes mirkļi, sapņi par kopā būšanu ar sev vismīļākajiem un vistuvākajiem. Šajā skaistajā sapņu pasaulē nav strīdu un bēdu – te valda draudzība, mīlestība un satikšanās.

Stāsta skatuve ir Slīteres Nacionālā parka gleznainās ainavas, bet par zīmējumiem parūpējušies Rīgas Doma Kora skolas 3. klases skolēni.

Arī pašu video veidojis jauns videomākslinieks – Aleksandras brālis Stefans Špicbergs. Lai gan Stefanam ir tikai 16 gadu, šis ir jau otrais viņa veidotais dziesmas video. Pirms diviem gadiem sadarbībā ar māsu tapa videoversija vēl kādai skaistai Imanta Kalniņa dziesmai – ”Jātnieka dziesma”.

Dziesma ”Princesīte un trubadūrs” ierakstīta skaņu ierakstu studijā ”Gem Plus”, ģitāras pavadījumu atskaņojis Vladimirs Kudrins.

”Mums katram ir sava laimīgā zeme, kas atrodas mūsu sirdī, atmiņās,” saka video autori un novēl mums nekad neaizmirst ceļu uz to.

Videoklipu daiļo Slīteres Nacionālā parka gleznainās ainavas bērnu zīmējumi.