3 komentāri

Latvijas dziedātāja Jeļena Matule veiksmīgi startējusi Polijas TV šova ”The Voice of Poland” ”nokautu” kārtā, kas notika pagājušajās brīvdienās. Jeļenas uzstāšanās bija tik augstā līmenī, ka viņa saglabājusi vietu šovā.

Jeļena no savas septiņu cilvēku komandas uzstājās pēdējā, izpildot Avicii dziesmu ”Addicted to You”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms priekšnesuma raidījuma vadītājs Jeļenu pieteica kā ”miljons dolāru vērtu Latvijas reklāmu”. Noklausoties viņas dziedāšanu, treneri ātri un vienprātīgi izlēma, ka viņa ir tiesīga turpināt dalību šovā.

Par uzstāšanos pati dziedātāja stāsta: ”Kad dziesma ”Addicted to You” tikko parādījās, es to klausījos ar skumjām, jo manas balss saites bija sliktā stāvoklī. Biju par to pavisam aizmirsusi, bet dziesma atgriezās pie manis īstajā laikā, par ko esmu ļoti priecīga.

Iepriekšējos posmos mūs, dalībniekus, aicināja filmēšanas zālē tieši pirms uzstāšanās, bet ”nokautu” laikā mēs no sākuma bijām aiz skatuves un novērojām visas komandas uzstāšanos. Tādēļ, protams, nācās vēl vairāk uztraukties.

Bet man izdevās nodziedāt tā, ka treneriem nebija šaubu – es tieku tālāk”.

Nākamās ”The Voice of Poland” epizodes tiks radītās tiešajā ēterā. Jau 4. novembrī Jeļena atkal kāps uz Polijas ”Balss” skatuves.

Video: Jeļena pārliecinoši nodzied ”Addicted to You”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl