3 komentāri

Latvijas dziedātāja Jeļena Matule veiksmīgi startējusi Polijas TV šova ”The Voice of Poland” ”nokautu” kārtā, kas notika pagājušajās brīvdienās. Jeļenas uzstāšanās bija tik augstā līmenī, ka viņa saglabājusi vietu šovā.

Jeļena no savas septiņu cilvēku komandas uzstājās pēdējā, izpildot Avicii dziesmu ”Addicted to You”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms priekšnesuma raidījuma vadītājs Jeļenu pieteica kā ”miljons dolāru vērtu Latvijas reklāmu”. Noklausoties viņas dziedāšanu, treneri ātri un vienprātīgi izlēma, ka viņa ir tiesīga turpināt dalību šovā.

Par uzstāšanos pati dziedātāja stāsta: ”Kad dziesma ”Addicted to You” tikko parādījās, es to klausījos ar skumjām, jo manas balss saites bija sliktā stāvoklī. Biju par to pavisam aizmirsusi, bet dziesma atgriezās pie manis īstajā laikā, par ko esmu ļoti priecīga.

Iepriekšējos posmos mūs, dalībniekus, aicināja filmēšanas zālē tieši pirms uzstāšanās, bet ”nokautu” laikā mēs no sākuma bijām aiz skatuves un novērojām visas komandas uzstāšanos. Tādēļ, protams, nācās vēl vairāk uztraukties.

Bet man izdevās nodziedāt tā, ka treneriem nebija šaubu – es tieku tālāk”.

Nākamās ”The Voice of Poland” epizodes tiks radītās tiešajā ēterā. Jau 4. novembrī Jeļena atkal kāps uz Polijas ”Balss” skatuves.

Video: Jeļena pārliecinoši nodzied ”Addicted to You”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl