2 komentāri
Miljonārs Jūlijs Krūmiņš atklāj savas lielās bagātības noslēpumu

Jūlija Krūmiņa vārds Latvijas biznesā liekus jautājumus neprasa. Viņš ir ne tikai veiksmīgs biznesmenis, bet arī spilgta personība. Viņš vienmēr uzsvēris savu atklātību un to, ka viņam nekas nav slēpjams. Portāls Skaties.lv nolēma noskaidrot, kas ir viņa veiksmes stāsta un turības pamatā.

“Miljonu nopelnīt var visādi, arī laimēt loterijā, taču jāatceras, – viens ir to iegūt, bet pavisam kas cits – šo naudu noturēt un pavairot. Tas jautājums ir daudz sarežģītāks!” par to, kā tikt pie turības, spriež Krūmiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš esot bijis liecinieks situācijām, kad cilvēks viegli (ja tā vispār drīkst teikt) tiek pie naudas un to nospēlē azartspēlēs, iekļūst parādos vai vēl ļaunāk – nodzeras.

“Svarīgs ir jautājums, kā cilvēks šo naudu ir ieguvis, un vai viņam ir plāns, kā viņš nopelnīs vēl vienu miljonu un vēl vienu miljonu. Šim plānam ir jāpievieno arī mērķtiecība, jābūt sapnim, kuru ir jāmēģina īstenot! Jo bez sapņiem dzīvot nav jēgas,” stāsta miljonārs, kurš savu sapni ir piepildījis.

Svarīgi ir darīt to, kas patīk, un lai pašam ir interesanti. “Ir tādi, kuri nopelna to miljonu, bet viņam vairs nav ne laimes, ne veiksmes. Tas viss ir svarīgi!”

Jautāts, vai viņš pats ir laimīgs, Krūmiņš atbild apstiprinoši: “Jā, es esmu ļoti laimīgs cilvēks! Mani ir bērni un mazbērni, visi ir paēduši un gudri, ar labu izglītību. Ko vairāk var vēlēties!? Es jau aiziešu agri vai vēlu, bet man ir prieks, ka viņi turpinās manis iesākto. Tā jau ir tā laime!”

Jūlijs Krūmiņš nekad neko no sabiedrības nav slēpis, un ar savu veiksmes noslēpumu dalījies savā grāmatā “Iļģuciema pašpuikas stāsti”.

Foto: Jūlijs Krūmiņš savas grāmatas atklāšanas pasākumā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl