2 komentāri
Miljonārs Jūlijs Krūmiņš atklāj savas lielās bagātības noslēpumu

Jūlija Krūmiņa vārds Latvijas biznesā liekus jautājumus neprasa. Viņš ir ne tikai veiksmīgs biznesmenis, bet arī spilgta personība. Viņš vienmēr uzsvēris savu atklātību un to, ka viņam nekas nav slēpjams. Portāls Skaties.lv nolēma noskaidrot, kas ir viņa veiksmes stāsta un turības pamatā.

“Miljonu nopelnīt var visādi, arī laimēt loterijā, taču jāatceras, – viens ir to iegūt, bet pavisam kas cits – šo naudu noturēt un pavairot. Tas jautājums ir daudz sarežģītāks!” par to, kā tikt pie turības, spriež Krūmiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš esot bijis liecinieks situācijām, kad cilvēks viegli (ja tā vispār drīkst teikt) tiek pie naudas un to nospēlē azartspēlēs, iekļūst parādos vai vēl ļaunāk – nodzeras.

“Svarīgs ir jautājums, kā cilvēks šo naudu ir ieguvis, un vai viņam ir plāns, kā viņš nopelnīs vēl vienu miljonu un vēl vienu miljonu. Šim plānam ir jāpievieno arī mērķtiecība, jābūt sapnim, kuru ir jāmēģina īstenot! Jo bez sapņiem dzīvot nav jēgas,” stāsta miljonārs, kurš savu sapni ir piepildījis.

Svarīgi ir darīt to, kas patīk, un lai pašam ir interesanti. “Ir tādi, kuri nopelna to miljonu, bet viņam vairs nav ne laimes, ne veiksmes. Tas viss ir svarīgi!”

Jautāts, vai viņš pats ir laimīgs, Krūmiņš atbild apstiprinoši: “Jā, es esmu ļoti laimīgs cilvēks! Mani ir bērni un mazbērni, visi ir paēduši un gudri, ar labu izglītību. Ko vairāk var vēlēties!? Es jau aiziešu agri vai vēlu, bet man ir prieks, ka viņi turpinās manis iesākto. Tā jau ir tā laime!”

Jūlijs Krūmiņš nekad neko no sabiedrības nav slēpis, un ar savu veiksmes noslēpumu dalījies savā grāmatā “Iļģuciema pašpuikas stāsti”.

Foto: Jūlijs Krūmiņš savas grāmatas atklāšanas pasākumā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl