Mīlētājus restorāns pārsteidz, pasniedzot nūdeles ar šokolādi

Komentāri
Mīlētājus restorāns pārsteidz, pasniedzot nūdeles ar šokolādi
Foto: Scanpix

Gatavojoties Valentīna dienai, kas būs šosvētdien, kāds restorāns Japānā papildinājis ēdienkarti. Par godu mīlētāju dienai apmeklētājiem tiek piedāvāts nobaudīt nūdeļu zupu ar šokolādi.

Nūdeļu zupa ramen ir viens no populārākajiem ēdieniem Japānā. Savukārt par visromantiskāko produktu visā pasaulē tiek uzskatīta šokolāde. Kāds Tokijas restorāns tos abus ir apvienojis. Nūdeļu zupa tiek papildināta ar dāsni pievienotu šokolādi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Parasti nūdeles tiek pasniegtas jēra buljonā ar cūkgaļas gabaliņiem, sīpoliem un pipariem, bet par godu Valentīna dienai un romantiskai maltītei šogad arī ar šokolādi.

Ar šokolādes pievienošanu dažādiem pamatēdieniem restorāna pārvaldnieks sāka eksperimentēt pirms deviņiem gadiem. Taču šī ir pirmā reize, ka ar šokolādi tiek papildināta nūdeļu zupa. Viņaprāt, rezultāts ir izcils.

Tāpat uzskata arī daudzi restorāna apmeklētāji. Pirmajās dienās, kopš ēdienkartē iekļauta šī zupa, tā tikusi pasūtīta vairāk nekā simt reižu. Turklāt citi tikai tāpēc devušies uz restorānu, lai nobaudītu nūdeles ar šokolādi.

Vilcināties nedrīkst, jo romantiskās nūdeles pēc Valentīna dienas vairs nebūs pieejamas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl