Mīlestības mēnesī modīsies sirdslietas: februāra astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

Pievienot komentāru

2. Vērsis

1/12

Auns

Ja ilgi esi perējis jautājumu par darba nomaiņu, tad nu aun kājas, ir pienācis laiks. Nebaidies no neordināriem piedāvājumiem, kā arī uzdrīksties skatīties augstāk un tālāk. Visticamāk, nepieciešamība pēc pārmaiņām ir briedusi jau ilgu laiku, bet pietrūka dūšas ķerties klāt. Februārī rīcības impulsi aktivizēsies, varēsi pārliecināties, ka iepriekšējās šaubas bija liekas un priecāsies, ka esi izkustējies no nulles punkta.

Darba un karjeras jautājumos viss norisināsies vieglāk, ar mazāku piepūli un lielāku gandarījumu. No plāniem un shēmām pāriesi uz darīšanu. Maini savas ierastās metodes, pārsteidz ar radošu pieeju un demonstrē savus iespējams līdz šim slēptos talantus. Nav jau ko zaudēt! Dod sev vairāk brīvības, palutini sevi ar kādu labu semināru, konferenci vai kursu apmeklējumu. Atrodoties uz viļņa, pievērsīsi sev pārsteigto kolēģu uzmanību, daži ziķeri lūkos tev uzkraut arī savu nesamo, attaisnojoties, ka tev tas padodas labāk. Simtreiz padomā pirms atsaucies šādiem lūgumiem, beigās arī tavi pienākumi paliks pusdarīti.

Ar naudiņu un kontiņu pagaidām viss stabili un samērā droši. Jaunās iedvesmas un uzdrīkstēšanās tikai vairos tavus ienākumus.

Personīgajā un mājas dzīvē izdosies izlūgties labvēlīgus laika apstākļus. Ar radiņiem sen aizsāktie kašķi arī ar dievpalīgu noskaidrosies. Ja ar mīļoto pēdējā laikā viss ierastā pelēkbaltā krāsā, tad nu Valentīna sumināšanas mēnesis ir tieši laikā, lai mudinātu uz kādu krāsainu triepienu pievienošanu savai personīgajai dzīvei. Negaidi uz partnera iniciatīvu, bet ņem stūri, grožus un citus vadāmrīkus savās rokās. Tas pats attiecas arī uz brīvā statusa pārstāvjiem. Netērē laiku velti – rīkojies. Labāk nožēlot izdarīto, nekā sadzīvot ar neuzdrīkstēšanos.

Februārī pašsajūta priecēs un veselība rullēs, lai gan nav izslēgts traumatisms un citas pēkšņas krikas. Neaizmirsti, ka tavi galvenie sadarbības partneri ir svaigs gaiss, pareizi ēšanas paradumi un fiziskās aktivitātes, bet ar noteikumu, ka tām jāsniedz pozitīvas emocijas.

2. Vērsis

1/12