Mīlestība un maģija – ielūkojies pašmāju iluzionistu kāzās!

0 Komentāru

Iluzionists Edžus ir viens no Latvijā atpazīstamākajiem burvju māksliniekiem. Triku meistara lepnums ir viņa sieva Ieva, kas ir mākslinieka partnere ne tikai dzīvē, bet arī uz skatuves. Skaties piedāvā ielūkoties jauniešu maģiskajās kāzās.

Edžus ar burvju trikiem aizrāvies jau agrā bērnībā. Vēlāk sapratis, ka tas viņam tiešām padodas un uzstājies jau lielākas auditorijas priekšā. Iluzionists atpazīstamību izpelnījies 365 dienu izaicinājuma savā “Youtube” kanālā dēļ, kur ik dienas publicēja kādu savu burvju triku. Reiz viņam ar saviem trikiem izdevies apmānīt pat Solvitu Āboltiņu!

Kamēr Edžus uzņemas triku rādīšanu, viņa sieva Ieva asistē uz skatuves un rūpējas par kopīgā biznesa finanšu pusi. Jaunieši ar savu šovu apceļojuši visu Latviju, to iemūžinot arī video.

Svinīgā kāzu ceremonija notika Mateja baznīcā. Jaunais vīrs atzina manāmo satraukumu, kas bija dzirdams arī laulības solījumā. Edžus atklāj, ka apkārtējie ir izbrīnīti par lēmumu apprecēties tik jaunā vecumā – viņam kāzu dienā bijuši vien 22 gadi. Tomēr, spītējot citu viedoklim, Edžus atklāj, ka tas attiecības padarījis labākas nekā jebkad.

Triki pat pirmās kāzu dejas laikā – skaties video!

0 Komentāru