1 komentārs

2. Vērsis

2/13

Auns

Psihoemocionāli jaunais gads sāksies ar pirmo saules deficīta un svētku radīto noguruma simptomu izjušanu. Būs novērojama apbrīnojama aktīva dzīvesveida mijiedarbība ar muskuļu un prāta tonusu. Rūpējies par savu skaistumu, pieskati savas hroniskās kaites, nomaini ēdienkarti un attīri organismu.

Janvāris izgaismos tavas ambīcijas attiecībā uz karjeras un darba jautājumiem. Potenciāls iecerētā sasniegšanai ir augstāks par vidējo ar vienu nosacījumu – tavai darbības koordinācijai ir jābūt izcilai un tu nedrīksti piekāpties bez cīņas. Pašam jāpierāda sava varēšana, neslēpjoties aiz citu bruņām. Ja neizdosies iegūt vēlamo apmierinājumu darba satura, formas vai naudas izteiksmē, vari kļūt nevadāms. Attiecībā uz finansēm ieteicams nezaudēt jēgas sajūtu, īpaši mēneša otrajā pusē.

Mīlas jomā vari dzīvot kā pa mīkstu sniega kupenu līdz mēneša vidum. Tavas jūtas, cerības un attiecību plāni būs atklāti apskatāmi visiem interesentiem. Jo tuvāk janvāra beigām un tuvāk ziemas izskaņai, jo tava attiecību pasaule kļūs komplicētāka, romantiskie iedomu tēli mīsies ar reālajiem, attiecību līkloči kļūs nepārskatāmi. Ja tavas jūtas un saistības ir nopietnas un likuma zīmoga iezīmētas, vari piedzīvot tikai paša iedomu radītus šķēršļus. Bet, ja tavā savienībā mierpilna pārticība – vari plānot ģimenes pieaugumu. Ja jau parādījušās plaisas, nāksies sevi pārbaudīt uzticībā un stāties pretī sīkumainai neapmierinātībai.

2. Vērsis

2/13
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl