1 komentārs

2. Vērsis

2/13

Auns

Psihoemocionāli jaunais gads sāksies ar pirmo saules deficīta un svētku radīto noguruma simptomu izjušanu. Būs novērojama apbrīnojama aktīva dzīvesveida mijiedarbība ar muskuļu un prāta tonusu. Rūpējies par savu skaistumu, pieskati savas hroniskās kaites, nomaini ēdienkarti un attīri organismu.

Janvāris izgaismos tavas ambīcijas attiecībā uz karjeras un darba jautājumiem. Potenciāls iecerētā sasniegšanai ir augstāks par vidējo ar vienu nosacījumu – tavai darbības koordinācijai ir jābūt izcilai un tu nedrīksti piekāpties bez cīņas. Pašam jāpierāda sava varēšana, neslēpjoties aiz citu bruņām. Ja neizdosies iegūt vēlamo apmierinājumu darba satura, formas vai naudas izteiksmē, vari kļūt nevadāms. Attiecībā uz finansēm ieteicams nezaudēt jēgas sajūtu, īpaši mēneša otrajā pusē.

Mīlas jomā vari dzīvot kā pa mīkstu sniega kupenu līdz mēneša vidum. Tavas jūtas, cerības un attiecību plāni būs atklāti apskatāmi visiem interesentiem. Jo tuvāk janvāra beigām un tuvāk ziemas izskaņai, jo tava attiecību pasaule kļūs komplicētāka, romantiskie iedomu tēli mīsies ar reālajiem, attiecību līkloči kļūs nepārskatāmi. Ja tavas jūtas un saistības ir nopietnas un likuma zīmoga iezīmētas, vari piedzīvot tikai paša iedomu radītus šķēršļus. Bet, ja tavā savienībā mierpilna pārticība – vari plānot ģimenes pieaugumu. Ja jau parādījušās plaisas, nāksies sevi pārbaudīt uzticībā un stāties pretī sīkumainai neapmierinātībai.

2. Vērsis

2/13
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl