Komentāri

“Hot dogs, hot dogs!” – šādi bija Mikimausa pirmie izrunātie vārdi Volta Disneja balsī.

1929. gadā tapusī melnbaltā animācijas īsfilma Mickey Mouse The Karnival Kid bija devītā no Mikimausa filmas sērijām, bet pirmā, kurā tēls runāja. Līdz tam Mikimauss svilpa, smējās, raudāja un citādi izrādīja savas balss iespējas.

Zīmīgi, ka pirmos Mikimausa vārdus “Hot dogs, hot dogs!” teica pats tēla radītājs Volts Disnejs, par kuru klīst baumas kā par veģetārieti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl