Mierīgā garā pavizinās no kalna lejā

Komentāri

Ja ir kādas sacīkstes, kas var padarīt aukstas kājas skatītājam, kaut vai skatoties sēžot datorkrēslā darbā, tad tās ir “Red Bull Rampage”. Video redzamajam braucējam, Bretam Rīderam, neizskatās, ka sagādā kādas īpašas problēmas tas, ka pie mazākās kļūdiņas viņa kritiens varētu būt liktenīgs…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Red Bull Rampage” sacensības nav parastiem adrenalīna ķērājiem, bet gan profesionāļiem, kas piedzimuši uz kalnu divriteņa. Šeit uzmanībai un koncetrēšanas spējām jābūt uz visiem 120%, jo viena mazākā ķibele un tas var beigties traģiski.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl