Mielavs pie Skuteļa ierodas “bez noskaņojuma”, žāvājas un negaidīti pamet studiju

4 komentāri

Latvijā atpazīstamākais komiķis un improvizators pagājušā gada nogalē sevi skaļi pieteica ar televīzijas šovu, kurš netiek rādīts televīzijā – Pusnakts sarunu šovs septiņos ar Jāni Skuteli. Pie viņa viesojušies daudzi sabiedrībā pazīstami cilvēki, bet pēdējais no tiem bija Latvijā ļoti zināmais dziedonis Ainārs Mielavs, kurš par šo sarunu šovu nebija īpaši lielā sajūsmā…

Daudzu zināmu latviešu dziesmu autors un izpildītājs vienmēr izcēlies ar neierastu atklātību, un arī šī intervija, ja to tā var nodēvēt, nebija izņēmums, jo jau pašā sarunas sākumā Mielavs norādīja, ka ieradies šeit tikai tādēļ, lai pareklamētu savu un grupas Pārcēlāji jaunāko albumu Atsaukties. Laika gaitā atklājas, ka viņam nekas no redzētā neliekas smieklīgs – ne viņa mūzikas klipa parodija, kur tika prezentēts kā Ainārs Mielavičs, kā arī speciālkorespondenta Ērika Palkavnieka sižets par Zālamanu roku uz pleca sapnī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmā daļa

Otrā daļa

Kā ierasts, saruna tika sadalīta trijās daļās, un izskatās, ka montētājs savā darbiņā ir krietni papūlējies, jo kā portālam Skaties.lv atklāja kāds viesis, kurš vēlējās palikt anonīms, no dziedoņa tajā vakarā bija dzirdamas un pat arī redzamas vairākas “pērles”. Taču īpaša uzmanība būtu jāvelta trešajai daļai, kuras izskaņā Mielavs diezgan atklāti pateica, ka daudz kas viņam nav licies smieklīgi un vairs neesot noskaņojuma turpināt izklaidi. Viņš piecēlās, paspieda roku Skutelim un aizgāja.

Trešā daļa

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl