Komentāri

Ikviens no mums, kas reiz bijis Kr. Barona ielas tuvumā vai centra rajonā, iespējams, ir saskāries ar cilvēku bariņu, kuri dzied, priecājās, lēkā un kaut ko sludina. Viņi ir ļoti ārišķīgi – ar zīmējumiem uz sejām, lielām un gaišām drānām mugurā. Mēs viņus mēdzam dēvēt par “krišnaītiem”.

LNT raidījumā “Profesija mamma” tiek runāts par dažādām tēmām un viena no tām ir ticība. Uģis Kuģis pastāstīja, kā pareizi dēvēt tā saucamos “krišnaītus”, kurus mēdzam redzēt ielās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uģis Kuģis stāsta, ka ir vēdiskās kultūras pārstāvis. Vēdiskā kultūra ir ļoti sena. Mūsdienu sabiedrība aprobežojas ar “pirms Kristus” un “pēc Kristus”.

Izlasi Uģa Kuģa novēlējumu nācijai!

Vēdiskās filozofijas pasniedzējs atzīst, ka dzīvo pēc rakstiem, autoritātēm un šīs filozofijas pārstāvjiem ir ļoti daudz kas ārišķīgs. Tieši vēdas stāsta, kādu dienas režīmu ievērot.

Tāpat Uģis Kuģis aicina citus cilvēkus atcerēties, ka arī vēdiskās kultūras pārstāvji ir cilvēki un dvēseles, sakot, ka apzīmējums “hinduists” un “krišnaīts” īsti nebūs pareizi.

Vairāk skaties video!

Video

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl