Komentāri

Ikviens no mums, kas reiz bijis Kr. Barona ielas tuvumā vai centra rajonā, iespējams, ir saskāries ar cilvēku bariņu, kuri dzied, priecājās, lēkā un kaut ko sludina. Viņi ir ļoti ārišķīgi – ar zīmējumiem uz sejām, lielām un gaišām drānām mugurā. Mēs viņus mēdzam dēvēt par “krišnaītiem”.

LNT raidījumā “Profesija mamma” tiek runāts par dažādām tēmām un viena no tām ir ticība. Uģis Kuģis pastāstīja, kā pareizi dēvēt tā saucamos “krišnaītus”, kurus mēdzam redzēt ielās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uģis Kuģis stāsta, ka ir vēdiskās kultūras pārstāvis. Vēdiskā kultūra ir ļoti sena. Mūsdienu sabiedrība aprobežojas ar “pirms Kristus” un “pēc Kristus”.

Izlasi Uģa Kuģa novēlējumu nācijai!

Vēdiskās filozofijas pasniedzējs atzīst, ka dzīvo pēc rakstiem, autoritātēm un šīs filozofijas pārstāvjiem ir ļoti daudz kas ārišķīgs. Tieši vēdas stāsta, kādu dienas režīmu ievērot.

Tāpat Uģis Kuģis aicina citus cilvēkus atcerēties, ka arī vēdiskās kultūras pārstāvji ir cilvēki un dvēseles, sakot, ka apzīmējums “hinduists” un “krišnaīts” īsti nebūs pareizi.

Vairāk skaties video!

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl