”Meklējam krūtis!” Festivāls ”Laba Daba” izsludina pikantu konkursu

Pievienot komentāru
”Meklējam krūtis!” Festivāls ”Laba Daba” izsludina pikantu konkursu
Ģirts Luste/festivāla "Laba Daba" arhīvs

Tuvojoties 10. starptautiskajam mūzikas un mākslas festivālam ”Laba Daba”, festivāla organizatori izsludinājuši fotokonkursu ”Meklējam krūtis!”, kurā tiek aicināts piedalīties ikviens festivāla laikā tapušo krūšu atlējumu ģipsī īpašnieks, dalīties vizuālos stāstos par ģipša krūšutēlu gaitām pēc festivāla.

Sievietēm krūtis ir maiguma, mīlestības, kā arī mātes simbols. Krūtis nenoliedzami ir viena no sievišķīgākajām daiļā dzimuma ķermeņa daļām. Godinot šo simbolu un iemūžinot krūšu daili, jau deviņus gadus tiek organizēta festivāla darbnīca – akcija ”Pie dabas krūts”, kurā gadu laikā ģipsī atlietas vairāk nekā 700 krūtis.

”Fotokonkursa ietvaros aicinām atsaukties festivāla ģipša krūšutēlu īpašniekus un konkursam iesniegt fotogrāfijas, kurās ir iemūžinātas krūšu šī brīža atrašanās vietas.

Konkursam var iesniegt darbus visdažādākajās foto uzņemšanas tehnikās izmantojot kā digitālo, tā analogo fotokameru, tiks vērtēta fotogrāfiju estētiskā un mākslinieciskā kvalitāte, tāpat arī tehniskais izpildījums, tomēr konkursā var pieteikties visi interesenti – kā profesionāļi, tā arī foto entuziasti,” fotokonkursu piesaka festivāla ”Laba Daba” organizatori Radio NABA un aģentūra ”Pareizā ķīmija”.

Fotokonkursam darbus var iesniegt līdz 15. jūnijam. Fotogrāfijas vērtēs profesionāla žūrija, bet savas simpātijas varēs noteikt ikviens interesents festivāla ”Laba Daba” ”Facebook” lapā. Vismaz 20 labākos darbus varēs vērot izstādē tirdzniecības centrā ”Galerija Centrs” no 9. līdz 21. jūlijam.

Pieteikties var festivāla mājaslapā labadaba.lv/krutis. Labāko darbu autori iegūs iespēju doties uz šī gada festivālu ”Laba Daba” un īpašas balvas no festivāla organizatoriem un tirdzniecība centra ”Galerija Centrs”.

Foto: Festivāla “Laba Daba” arhīvs

Jau ziņots, ka festivāls ”Laba Daba” šogad svinēs savu desmito darbības gadu un no 3. līdz 5. augustam piedāvās plašu mūzikas programmu, uz piecām skatuvēm pulcējot vairāk kā septiņdesmit mūzikas apvienību un dīdžeju. Jubilejas gadā par galvenajiem ārvalstu viesiem izvēlēti islandiešu grupa ”Múm” un regeja grupa ”Inner Circle” no Jamaikas.

”Laba Daba” jubilejas atmosfēra solās būt krāšņa un ar bagātu noskaņu dažādību, jo katra grupa ir sava stāsta cienīga. Vislabāk tās iepazīt atbraucot un ļaujoties muzikālajai pieredzei esot festivālā pie dabas krūts!

Šogad apstiprināto mūziķu vidū ir arī pazīstamā igauņu dream pop apvienība ”Pia Fraus”, reggae grupa ”Reggaeon” no Gruzijas, ska-core apvienība ”Ferris Wheel” no Baltkrievijas, ASV dzīvojošās Kerijas Kalējas un Erika Džeika (Eric Jayk) duets ”Astra The 22s”, kā arī pašmāju mūziķi ”Pienvedēja piedzīvojumi”, ”Mary Jane”, ”Grupa Sigma”, ”Elektrofolk”, Sniedze Prauliņa, Ozols un ”Tehnikums”, ”Jauno Jāņu orķestris”, ”The Bad Tones”, Evija Vēbere, Jauno mūzikas grupu konkursa ‘Hadrons” uzvarētāji ”Cellar Cat”, ”UFO un Grupa”, ”Oranžās brīvdienas”, panki ”PND” un Oskara Jansona konceptalbuma ”Montserrat” koncerts kopā ar grupu ”Jūk”.