Komentāri
Meklē aktierus filmai, kas taps pēc romāna Jelgava 94 motīviem
Foto: Dan Markeye, Flickr

Kastinga aģentūra Casting Bridge meklē aktierus, kuri varētu atveidot Nāves un Zombja lomu filmā, ko uzņems pēc latviešu lasītāju iemīļotā romāna Jelgava 94, kura autors ir Jānis Joņevs, motīviem.

“Ja esi pusis vecumā līdz 20 gadiem, gariem matiem un ar abām kājām metālmūzikā, tad sūti savu bildi un kontaktinformāciju uz info@castingbridge.lv,” teikts Casting Bridge paziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jelgava 1994 ir Joņeva debijas romāns, ko 2013. gadā izdeva apgāds Mansards. Latvijas Literatūras gada balvas ceremonijā Joņevs saņēma balvu nominācijā Spilgtākā debija. Grāmata ir par pusaudžiem pagājušā gadsimta 90. gados. Viņi sevis un atšķirīgā meklējumos pievēršas tā saucamajai alternatīvajai kultūrai. Grāmata ir par jaunību, kad mēs katrs cenšamies nostāties pret pasauli, nekļūt tādi kā visi…

Filmas režisors būs Jānis Ābele, kurš pašmāju kino skatītāju uzmanības lokā nonāca 2015. gadā ar īsfilmu Augstāk par zemi, kas bija viņa diplomdarbs, absolvējot Latvijas Kultūras akadēmijas filmu režijas apakšprogrammu maģistrantūrā.

J.Joņeva grāmata Jelgava 94 joprojām ir lasītāko grāmatu augšgalā. Vai vēlies piedalīties filmas tapšanā? Meklējam lomā…

Posted by CASTING BRIDGE on pirmdiena, 2016. gada 14. marts

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl