8 komentāri

Nebija ilgi jādomā, kādu dāvanu vest mazajai Amandai, jo viņas Ziemassvētku vēlmes ir zināmas visai Latvijai.

Mēneša sākumā portāls Skaties.lv ziņoja par meitenīti Amandu, kura Ziemassvētku vecītim ”pasūtījusi” visdažādākās lietas, starp kurām arī banāni un tējkanna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Popularitāti iemantojušais video tapis kādā dienā, kad Amanda bija apslimusi. Mamma Solvita nebija gaidījusi tik daudz skatījumu. Ievietojusi internetā, lai to redzētu meitenītes krustmāte, kura dzīvo Anglijā.

Foto

Video: Amanda Ziemassvētku vecītim “pasūta” banānus un tējkannu

Četrgadniece Amanda Paula Rukmane dzīvo Inčukalna pagastā un apmeklē bērnudārzu Siguldā. Lai gan no sākuma kautrējas, ātri vien atrod kopīgu valodu ar raidījuma Bez Tabu komandu. Kā izrādās, Amanda un raidījuma vadītāja Baiba šogad pirmo reizi ceps piparkūkas, tādēļ svinīgais pasākums tiek ieskandināts ar dziesmu.

Protams, Amandai zem eglītes būs visas kārotās dāvanas, lai gan ūdens, cukurs un banāni Amandai ir pieejami, kad vien vēlas. Mamma priecājas par meitas pieticīgajām Ziemassvētku vēlmēm.

Pati Amanda visiem Ziemassvētkos novēl piparkūkas.

Video: Bez Tabu ciemojas pie Amandas

Teju katrs Amandas teikums liek smaidīt.

Video: Amandas sirsnīgā un atklātā saruna ar žurnālisti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl