Komentāri
Nakts laikā Mcdonald’s izkārtne pārtapusi par “Maķītis”; “vandaļi” publisko VIDEO!
Foto: Skaties.lv

Šodien Rīgā uz ātrās ēdināšanas restorāna Mcdonald’s balkona redzams īpatnējs plakāts, uz kura vēstīts – “Maķītis”. Portāls Skaties.lv sazinājās ar oficiālajiem pārstāvjiem, kuri paši nesaprot, kas notiek, un centīsies situāciju skaidrot iekšēji.

Cilvēki neizpratnē

Arī sociālajos tīklos parādās attēli, kur cilvēki pauž neizpratni par to, kas notiek – vai tiešām McDonald’s turpmāk sauksies tā, kā liela daļa cilvēku viņu patiešām sauc. Jau no agra rīta vienu no Rīgas ātrās ēdināšanas restorāniem, kas atrodas pie Brīvības pieminekļa, rotā plakāts ar uzrakstu “Maķītis”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

?!

A post shared by keitrocknroll (@keitrocknroll) on

Kā portālam Skaties.lv atzina McDonald’s atzina oficiālie pārstāvji: “Esam pamanījuši, ka virs ieejas restorānā ir novietota izkārtne ar uzrakstu ”Maķītis”, bet pašlaik nezinām iemeslu, kādēļ tā ir izvietota, un skaidrojam situāciju iekšēji.” Pēc viņu vārdiem, arī pašiem nav īsti skaidrs, kas noticis, taču vai tā patiešām ir?

FOTO

Austrālijā pirms pāris gadiem tā izvērtās par reklāmas kampaņu

Pirms diviem gadiem, 2013. gada janvārī, arī Austrālijā tika veikta līdzīga akcija, kas beigu beigās izvērtās kā milzīga reklāmas kampaņa, kad aptuveni trīsdesmit restorāniem tika nomainīts nosaukums uz Macca’s, kas apzīmē nosaukumu, kā paši austrālieši tautā dēvē “maķīti”. Vairāk par šo notikumu lasi šeit. To, vai arī Latvijā gaidāms kas līdzīgs, visticamāk, uzzināsim jau tuvākajā laikā.

Atklātībā nonācis VIDEO

To, ka tā, visticamāk, izvērtīsies par asprātīgu reklāmas kampaņu, pierāda arī tas, ka “vandaļi” nopublicējuši video, kurā redzams, kā viņi šorīt agri no rīta mērķtiecīgi devušies uz jau pieminēto ēstuvi un, izmantojot kāpnes, nomainījuši izkārtni. Plašāk skaties 28 sekunžu garajā video!

Darīts.

Posted by Atis Stūriška on Thursday, August 13, 2015

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl