23 komentāri

Par vietējā mēroga sensāciju šonedēļ kļuvis sociālajos tīklos publicēts video, kas apliecina – ne viss kulinārijas šovos demonstrētais ir bērnu acīm. Kādam sirsnīgam un jūtīgam puisēnam īstu pārdzīvojumu radījusi televīzijā atspoguļotā zivs tīrīšana.

Atpūtas brīdi pie televizora kādā ventspilnieku ģimenē īpašu padarījusi dēla neviltotā reakcija, vērojot šefpavāru rosīšanos kulinārijas šovā ”Mani virtuves noslēpumi”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Kulinārijas raidījumiem jāliek vecuma ierobežojumi,” sociālā saziņas vietnē ”Facebook” video piesaka Riharda mamma Dina.

Un iemesls par to vismaz aizdomāties ir visai pamatots. Vērojot, kā šefpavāri tīra lasi, piecus gadus vecajam Rihardiņam sirsniņā tā iedūries, ka acīs sariesušās līdzjūtības asaras.

Kā portālam Skaties.lv atklāj Dina, tieši dzīvnieki un kukaiņi ir tiem, kas dēlu televizorā aizkustina visvairāk.

Arī ikdienā viņš ir īsts dabas bērns. ”Dārziņā ļoti bieži lasa skudriņas, kamēr citi spēlējas,” stāsta mamma.

Video: puisēns pārdzīvo beigtas zivs dēļ

Kulinārijas raidījumiem jāliek vecuma ierobežojumi 😂😢

Posted by Dina Maranika on Otrdiena, 2017. gada 17. oktobris

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl