Maz romantikas, daudz kaisles: ko zvaigznes sola augustā?

1 komentārs

2. Vērsis

2/13

Auns

Augustā piepūt vaigus vēl lielākus un pūlies vēl cītīgāk, lai kaut ko uzlabotu savas dzīves komforta vairošanai. Tu būsi pilns dzīves uguns, tāpēc meklē veselīgu izeju, lai atskrūvētu ventiļus un nolaistu pārlieko lielās enerģijas uzkrāto tvaiku. Nedaudz jūtīga būs tava nervu sistēma un lieti noderēs pareizās elpošanas vingrinājumi sakāpinātas spriedzes brīžos.

Šomēnes rullēs tavas naudas lietas un veiksmes zelta kariete iegriezīsies pie tava nama durvīm. Šī kariete var tevi arī uzvest kalnā, bet arī bez tās būs pietiekoši ņiprs, lai droši kāptu pa profesionālo iespēju kāpnēm un augustā tādas būs vai uz katra soļa. Būs situācijas, kurās paspīdēt ar saviem artistiskajiem un sportiskajiem talantiem, kaut gan arī citās jomās nebūs pamata gaudām un žēlabām. Tavs personīgais tēls nepaliks nepamanīts tādās sfērās kā pakalpojumi un konsultācijas. Šajā spēlē atliek vien pareizi salikt uzsvarus vai likmes – uz ietekmes vai naudas vairošanu.

Tomēr vislielākās likmes paredzētas mīlas spēlei, kas augustā ir uzmanības epicentrā. Kaisli un draivu demonstrēsi, pat īpaši nepiepūloties – tās vienkārši no tevis vibrēs. Un, ja ir spēcīgs raidītājs, būs arī uztvērēji. Kupidona raidītās bultas tevi var ķert visneprognozējamākajās vietās un Afrodīte tevi pavedinoši vilinās savos kuluāros. Atturēties un izvairīties nebūs tavos spēkos. Un arī nevajag. Baudi vasaras pēdējo cēlienu ar pilnu krūti un atvērtu sirdi!

2. Vērsis

2/13
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl