Mārtiņš Ruskis vairāk jūtas suņu cilvēks

Komentāri

Dziedātājs Mārtiņš Ruskis pievienojas visiem, kuri pārliecināti, kāds suns – tāds saimnieks.

Pavisam nesen dienas gaismu ieraudzījis dziedātāja, mūziķa un radio balss Mārtiņa Ruska pirmais soloalbums Pieskāriens. Lai paveiktu vēl kādu labu darbu, dziedātājs viesojās patversmē Dzīvnieku draugs. Viņa uzdevums – palīdzēt atrast jaunas mājas kādam no patversmes iemītniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apciemojis patversmes minčus, dziedātājs atklāj, ka vairāk jūtas suņu cilvēks, un pastaigā Mārtiņš izlēma doties kopā ar suņu meiteni Blēru.

”Pirms kāda pusotra gada domāju – viss, es tagad pirkšu suni! Man ļoti gribējās bīglu. Man joprojām ļoti gribas bīglu, jo šķiet, ka bīgls ir mans suns. Ar dzīvniekiem ir tā, ka vai nu ir tavs, vai nav. Kolēģei tagad ir bīgls, bet viņa, paldies Dievam, mani atrunāja, teica: Nē, nē, Mārtiņ, tev vēl nevajag bīglu, tev pa priekšu vajag ģimeni, īstu ģimenes vietu. Tad ņem to suni mierīgi!” par savu sapņu suni stāsta Mārtiņš Ruskis.

Kāds suns, tāds saimnieks – šai patiesībai pievienojas arī dziedātājs. ”Es piekrītu, ka suns ir saimnieka spogulis,” saka Mārtiņš un atzīst, ka suns ir liela atbildība.

Mārtiņš Ruskis sniedz pāris padomu, ko ņemt vērā, dodoties uz dzīvnieku patversmi staidzināt suni. Vairāk par Martiņa piedzīvojumiem patversmē skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl