Komentāri
Martas Kalējas draudzene Ulla Koziola darina lieliskas, prātu attīstošas rotaļu grāmatas bērniem
Foto: TakTil

Šis ir raksts, kam būtu jāpievērš uzmanība visām māmiņām, kas pašlaik mājās auklē savas jaunākās atvases.

“Esmu mazās Karolīnas mamma Ulla Koziola, kas vēlas pavēstīt par savu tikko izveidoto uzņēmumu TakTil, ar kura darbību var iepazīties, ieskatoties šeit. Vārds “taktil” tulkojumā no angļu valodas vārda “tactile” nozīmē taustāms, manāms. TakTil pirmais radītais projekts ir attīstošas rotaļu grāmatiņas bērniem vecumā no aptuveni 6-7 mēnešiem līdz 7-8 gadiem. Katra grāmatiņa ir individuāls un īpašs, rūpīgi un no sirds izstrādāts roku darbs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Darbojoties ar šo produktu, bērnam tiek ļauts brīvi izpausties, kas palīdz attīstīt radošumu, savukārt dabīgie materiāli un grāmatiņās iekļautās darbību iespējas attīsta taktilās sajūtas, kā arī nodarbina bērnu pirkstu galu sīko motoriku, kas vistiešākajā veidā stimulē smadzeņu darbību.
Kamēr bērns ir aizņemts ar grāmatas lappušu pētīšanu un darbošanos tajās, tikmēr vecākiem rodas miera, klusuma un atpūtas mirklis.

Grāmatiņas lielums ir 15×15 cm to ir iespējams izveidot no manis piedāvātajiem atvērumiem vai arī izvēlēties jau sakomplektētu. Esmu atvērta arī jebkādām nākamo grāmatiņu īpašnieku idejām un vēlmēm, kuras ar prieku realizēšu.

Katrs grāmatiņas pircējs dāvanā saņem manis gatavotu filca somiņu, lai mazie grāmatiņu īpašnieki varētu to ērtāk glabāt un pārnēsāt. Šobrīd savus īpašniekus atradušas Martas grāmata, Henrija grāmata, Travel book, Sofijas grāmata, Sophia’s book, Teodora grāmatiņa un daudzas citas. Varbūt vēlies iepriecināt arī savu mazuli?”

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl