Marta pilnmēness piešaus eļļu attiecību ugunij: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

0 Komentāru
Marta pilnmēness piešaus eļļu attiecību ugunij: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PEXELS

Attiecību un personīgās dzīves ceļi martā būs viegli izbraucami, šis ir laiks, kad iespējams daudz kas, arī materiālās labklājības uzlabojums. Taču ap 21. pilnmēnesi daudzi var iekulties konfliktos, kam neredzēs ne gala, ne malas. Vairāk par to, ko zvaigznes sola martā, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Pat spītējot nelielajām šaubām, viss uzsāktais martā diezgan ātri sniegs taustāmus vai redzamus rezultātus.

Darbā ir ne tikai jāizrāda, bet patiesi jābūt enerģiskam un aktīvam. Marts joprojām ir labvēlīgs laiks, lai veiktu profesionālo izrāvienu vai lai nomainītu darbošanās sfēru. Mēneša otrajā pusē var un vajag izrādīt cīņas sparu. Izrādi līderismu, demonstrē iniciatīvu un visādi citādi raujies uz pirmajām rindām. Šis ir laiks, kad iespējams daudz kas, arī materiālās labklājības uzlabojums. Turklāt mēneša beigās sagaidāma intensīva lietišķā komunikācija, bet labāki rezultāti būs, ja pārrunas notiks neformālā vidē. Naudu šajā pavasara iesildīšanās laikā pratīsi sarūpēt gana, bet šajā procesā sarūpēsi arī diezgan spitālīgus ienaidniekus.

Ja esi vienskaitlī mītošs, tad marta sākumā iespējama jauna aizraušanās. Ļoti iespējams, ka vilinošais subjekta būs krietni vecāks vai ar iespaidīgu sabiedrisko statusu. Un galīgi nav izslēgts kāds dienesta romāniņš. Pat ja šim attiecībām nebūs lemts izaugt līdz kaut kam nopietnākam, šis cilvēks vienmēr aizliks par tevi kādu labu vārdu.

Savukārt attiecībās ar stāžu gan nevajadzētu demonstrēt savu untumaino raksturu un izmeklētāja – prokurora gājienus pret savu dzīvesbiedru. Esi gatavs mīļoto atbalstīt visos veidos viņam sarežģītajā mēneša izskaņā.

Fiziskās un garīgās labsajūtas jomā šomēnes nesteidzies ar visu iespējamo veselības izmeklējumu veikšanu un diagnozes uzstādīšanu. Tā var būt maldinoša. Labāk velti laiku, lai pārdomāti un rūpīgi saplānotu diagnosticēšanas procesu. Mēneša izskaņā var rasties miega traucējumi un hronisko slimību saasinājumi. Tie noregulēsies līdz ar siltuma un optimisma pieaugumu.

0 Komentāru