Mantas nosūtot pa pastu, uz Positivus dodies bez bēdas!

Komentāri
Mantas nosūtot pa pastu, uz Positivus dodies bez bēdas!
Foto: LETA

Latvijas Pasts jau ceturto gadu piedāvā Positivus festivāla apmeklētājiem nosūtīt sev nepieciešamas lietas uz festivāla teritoriju Salacgrīvā, un pēc festivāla tās nosūtīt atpakaļ uz mājām, informē Latvijas Pasta pārstāvji.

No 8. līdz 14. jūlijam Latvijas Pasta 33 nodaļās visā Latvijā – deviņās Rīgas pasta nodaļās un divdesmit četrās lielākajās reģionālajās pasta nodaļās varēs nodot savas mantas nosūtīšanai uz festivālu, kuras būs iespējams saņemt Salacgrīvā pie telšu pilsētiņas, sākot no 16. jūlija.

Uz Positivus festivālu jau iepriekš var nosūtīt gan telti, gan guļammaisu, apģērbu vai citas nepieciešamās lietas, tādējādi vienkāršojot savu ceļu uz un no Salacgrīvas. Sūtījumu cena uz un no Positivus festivāla vienā virzienā Latvijas teritorijā būs 3 eiro.

Latvijas Pasta nodaļa atradīsies pie telšu pilsētiņas, kur būs iespējams saņemt un nosūtīt personiskās mantas; sūtījumi tiks izsniegti, uzrādot personu apliecinošus dokumentus – ID karti, pasi vai autovadītāja apliecību, kā arī līdzi jābūt sūtījuma numuram, kas norādīts uz pasta nodaļā aizpildītās veidlapas.

Vairāk informācijas meklē Latvijas Pasta mājaslapā!

Lasi vēl