Mākslas muzejs saposis vietu, kur iepriekš dzīvojuši tikai baloži

Komentāri

Atjaunoto Latvijas Nacionālo mākslas muzeju (LNMM) šajās dienās apmeklējuši vismaz 100 tūkstoši cilvēku, un šodien ir pēdējā Atvērto durvju diena muzejā.

Pirmo reizi apmeklētājiem ir pieejama telpa LNMM vēsturiskās ēkas pēdējā stāvā – bēniņu daļā, jumta kupolā. “Pirms tam šeit dzīvoja tikai baloži,” smej LNMM pārstāve Anna Balandina. Atvērto durvju dienu laikā šī bijusi viena no pieprasītākajām telpām.

Muzeja darbinieki neslēpj, ka lielā cilvēku interese atvērto durvju dienās ir pārsteigums un cer, ka visi šie cilvēki atgriezīsies muzejā arī maijā. LNMM visā krāšņumā būs pieejams no 2016. gada 4. maija.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl