2 komentāri
Mākslas akadēmijas karnevālā taps Virtuālais paradīzes dārzs
Foto: F64

Ik februāri Latvijas Mākslas akadēmija (LMA) kļūst par mājām vienam no krāšņākajiem un vizuāli spilgtākajiem notikumiem Latvijā. Apzinoties interneta pieaugošo ietekmi, 2016. gada karnevāla viesi tiks aicināti svinēt digitālā laikmeta spožākos momentus un uz vienu vakaru kļūt par Virtuālā paradīzes dārza iemītniekiem.

Latvijas Mākslas akadēmijas 78. karnevāls Virtuālais paradīzes dārzs, kas norisināsies 19. februārī, piedāvās plašu muzikālo un izklaides programmu atbilstoši izvēlētajai tēmai, norāda LMA 78. Karnevāla Mārketinga daļas speciāliste Madara Ermansone.

Karnevāla neatņemama sastāvdaļa ir tā apmeklētāji un viņu radošās izpausmes, kas pasākumu padara par vienu no vizuāli spilgtākajiem notikumiem Latvijā. 78. karnevāls nebūs izņēmums. Nu jau par tradīciju kļuvusi tēmas izvēle ar apmeklētāju iesaisti, kurā ikvienam ir iespēja dalīties ar savu ideju karnevāla Facebook lapā. Šogad starp vairākiem simtiem piedāvājumu, kuros bija novērojamas gan globālā tīmekļa aktualitātes, gan tā ietekme, tika rasti aizmetņi idejai radīt kopīgu Virtuālo paradīzes dārzu.

Foto: LMA karnevāls pērn, kad tēma bija Klonu kāzas

78. Latvijas Mākslas akadēmijas karnevāls taps ar bāra Ezītis miglā atbalstu. Jau 22. janvārī bārā ar īpašu pasākumu tiks ieskandināts karnevāls, un šī tā apmeklētājiem būs unikāla iespēja pirmajiem iegādāties svaigi drukātās biļetes.

Kā ierasts, daļa karnevāla nakts burvības ir īpaši pasākumam un tēmai veidotas dekorācijas un mākslas objekti, par kuru tapšanu jau laikus rūpējas LMA studenti un kolēģi no citām Latvijas mākslas skolām. Talkā nākusi arī Rīgas Amatniecības vidusskola, kuras pārziņā šogad ir scenogrāfija. Tāpat speciāli karnevālam instalācijas radīs plašāk zināmi mākslinieki, lai ikdienā tik ierasto ēku pārvērstu košajā Virtuālā paradīzes dārza labirintā. Par karnevāla atmosfēru rūpēsies arī liels daudzums brīvprātīgo palīgu.

Karnevāls durvis vērs 19. februārī plkst. 20.00 un turpināsies līdz pat rīta gaismai. No plkst. 21.00 apmeklētājiem būs pieejamas darbnīcas un aktivitātes, bet jau plkst. 22.00 Akadēmijas ēkā atskanēs dzīvā mūzika. Atgādinām, ka ieeja karnevālā ir no 18 gadu vecuma.

Karnevāla norises vieta: Latvijas Mākslas akadēmija, Kalpaka bulvārī 13, Rīgā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl