1 komentārs
Maija brīvdienās TV3 aicina doties tuvos un tālos ceļojumos telpā un laikā!
Foto: Toms Norde, publicitātes foto

Jau piekto gadu TV3 aicina svinēt Latvijas Brīvības svētkus, šogad – atklājot nezināmo zināmajā un kopīgi izveidojot Latvijas interesantāko, skaistāko un mīļāko plaši nezināmo vietu ceļvedi! Dāvinām skatītājiem arī lielisku svētku programmu ar aizraujošām pirmizrādēm, jaunumiem un patriotiskā “Es mīlu Tevi, Latvija!” īpašo finālu!

”Brīvības svētki – tā ir kopā būšana. Tā ir diena, kad mums visiem Latvijā būtu tik svarīgi atcerēties, ka mēs VISI esam Latvija. Tā ir diena, kad varam priecāties un būt pateicīgi, ka mums tāda Latvija ir. Tā ir diena, kad izklāt balto galdautu, vienalga, kur esi. Mēs, mūsu ģimene, piemēram, pagājušajā 4. maijā balto galdautu izklājām mašīnas bagāžniekā, futbola laukuma malā, Olainē, kopā ar vecākā dēla futbola kluba “Alberts” futbolistu vecākiem. Svinēsim un būsim kopā! Jo mēs esam Latvija,” Brīvības svētkos TV3 skatītājus sveic Bez tabu vadītāja Agnese Drunka.

Atklāsim vēl neiepazītos Latvijas dārgumus!

Mēs lepojamies ar lielo Gūtmaņa alu un grezno Rundāles pili, un citām tūristu ceļvežos bieži minētām vietām. Taču mēs zinām – Latvija ir bagāta ar daudzām vietām, celtnēm, dabas veidojumiem, kas nav plaši zināmi. Vai tā būtu sen savu spozmi zaudējusi muiža, no kuras palikušas vairs tikai izdrupušas parādes kāpnes un pamati, bet parkā visapkārt krāšņo gluži vai dendroloģiskais parks, ar mīlestību pirms gadsimta veidots. Vai arī neparasts meža strauts, kas, plūstot caur sūnotiem krastiem, vizina baltu smilšu gultni gluži kā jūrai. Visdrīzāk katram mums ir zināma kāda apbrīnas vērta vieta, kas atklāta nejauši vai, gluži pretēji, grūti meklēta pēc nostāstiem vai laika zoba nodeldētām norādēm. Pastāstiet par tām! Līdz Latvijas simtgadei izveidosim kopā ceļvedi ar plaši nezināmām, bet uzmanības un mīlestības vērtām Latvijas vietām! Aicinām piereģistrēt interesantās vietas www.skaties.lv! Atklāsim Latvijas interesantākās un neparastākās vietas kopā!

Bez tabu ekspotīcija “Mūsu cilvēki, mūsu vietas”!

Foto: publicitātes foto

Maija svētkos Bez tabu dosies otrajā tūrē rudenī īstenotajai Bez tabu ekspotīcijai Mūsu cilvēki, mūsu vietas! Latvijā pazīstamas personas tiks aizsietām acīm sēdinātas automašīnā, aizvestas uz kādu viņiem nepazīstamu vietu, no kuras tālāk pašu spēkiem jānokļūst līdz kādai interesantai un visiem zināmai vietai Latvijā. Viņu uzdevums būs vispirms jau saprast, kur viņi atrodas, un tad izdomāt vai uzzināt, kā nokļūt līdz galamērķim. Turklāt bez naudas – samaksai viņi varēs izmantot lietas no saņemtās mugursomas, likt lietā savus talantus un spējas, lai sasniegtu noteikto galamērķi. No 1.maija katru vakaru plkst. 19:35 piecos īpašajos sižetos Mūsu cilvēki, mūsu vietas! jauni atklājumi un aizraujoši piedzīvojumi! Varam atklāt – pirmais piedzīvojumos dosies mūziķis Ralfs Eilands.

Ciemos pie dinozauriem!

Foto: publicitātes foto

Brīvības svētkus sāksim svinēt ar pirmizrādi animācijai Dinozauru laiks (Dino Time) jau plkst. 8:10. Bērnu piedzīvojumu un pasaules izzināšanas alkām robežas nepastāv ne laikā, ne telpā – tas tikai kārtējo reizi apstiprinās Dienvidkorejas animācijas filmā Dinozauru laiks! Trīs draugi, Ernijs, Makss un Džūlija, izciešot sodu pēc kārtējo delverību pastrādāšanas, nejauši sabojā Maksa tēva garāža esošo laika mašīnas modeli, kas bērnus aizsūta 65 miljonus gadu tālā pagātnē, kur tos sagaida brīnumainā dinozauru pasaule.

Lielais Es mīlu tevi, Latvija! fināls ir klāt!

Foto: Toms Norde, publicitātes foto

Svētdienu vakari daudzās Latvijas mājās jau kļuvuši par tradīciju, sirsnīgā gaisotnē tuvāk iepazīt un iemīlēt Latviju un just līdzi mūsu valsts patriotiem – Es mīlu Tevi, Latvija! vadītājam Artūram Skrastiņam, komandu kapteiņiem Valteram Krauzei un Janai Duļevskai. Finālraidījumā Jana savā komandā pulcējusi basketbolisti Aneti Jēkabsoni Žogotu, komponistu Kārli Lāci, modes mākslinieci Elitu Patmalnieci. Savukārt kopā ar Valteru cīnīsies šķēpmetēja Madara Palameika, dziedātāja Aija Andrejeva un komponists Uldis Marhilēvičs. Par godu Brīvības svētkiem, sezonas noslēguma raidījumā pēdējo, 12. reizi, skatītāji ar raidījuma komandu varēs tikties 4. maija vakarā plkst. 21:00, lai no sirds kopīgi dziedātu, diskutētu, domātu un būtu kopā ar Latviju!

Pirmizrāde smieklīgai versijai par Džeimsu Bondu

Savienojot šķietamos pretpolus, gala rezultāts vienmēr ir neprognozējams, un tieši tādēļ tik ļoti aizraujošs. Veidota kā 2006.gada Džeimsa Bonda filmas Casino Royale humoristiskā versija, filma Spiegs ir amerikāņu režisora, producenta un scenāriju autora Pola Feiga (Paule Feig) līdz šim finansiāli apjomīgākais projekts, kurā lieliskā manierē apvienots labākais no komēdiju un spriedzes filmu žanriem.

Filmas režisoram izdevies vienā filmēšanas laukumā pulcēt tādas Holivudas zvaigznes kā X Cilvēki un Sliktie kaimiņi aktrisi Rozu Birni (Rose Byrne), Zelta Globusa un Britu Kinoakadēmijas balvas nominantu Džūda Lavu (Jude Law), vienu no pēdējo gadu populārākajām sejām komēdiju žanrā Melisu Makkartiju (Melissa McCarthy) un spriedzes filmu ikonu, īsto un neatkārtojamo vīrišķības etalonu Džeisonu Stethemu (Jason Statham). Starp citu, tieši Pola Feiga lielās cieņas pret Džeisonu Stethemu dēļ, viņa attēlotais varonis Riks Fords ir speciāli pielāgots aktiera raksturam, īpašībām un spējām.

Pēc tam, kad 40 gadus vecā izlūkošanas dienesta ofisa darbiniece Sjūzena, kurai līdz šim tiešā veidā nekad nav bijusi saskarsme ar reālu darbību kaujas laikā, kādas misijas laikā kļūst par liecinieci viņas kolēģa nogalināšanai un pārējo aģentu atmaskošanai, viņa brīvprātīgi piesakās iefiltrēties starp pasaules bīstamākajiem ieroču tirgoņiem. Sjūzenai, aprīkotai ar svaigākajiem Bonda cienīgajiem aksesuāriem, nu nākas uzņemties milzu risku, lai atmaskotu slepenu atomieroču darījumu un atriebtu savu līdzgaitnieku neveiksmes. Spriedze un humors pirmizrādē filmai Spiegs 4.maijā plkst. 23:10.

Pirmizrāde triloģijai par aizraujošiem ceļojumiem laikā

Ko jūs darītu, ja pēkšņi izrādītos, ka esat mantinieks gadsimtiem slēptam ģimenes gēnam, kas ļauj ceļot laikā? Tieši šādā situācijā pavisam negaidīti nonāk uz vācu rakstnieces Kerstinas Gjieras (Kerstin Gier) noveles pamatiem veidotās triloģijas ”Ceļojumi laikā” galvenā varone Gvendolīna Šeperda. Meitene ir pēdējā savas dinastijas pārstāve, kuru skāris šis dāvanas un lāsta apvienojums, kas sev līdzi nes neskaitāmus pienākumus un pārdzīvojumus. Skolniece ierasto dzīvi tagad nomaina ceļojumi uz senākiem un ne tik seniem laika periodiem, kur tai nākas šķetināt dažādas, kā ar savas ģimenes vēsturi, tā arī pasaules neizskaidrojamākajiem notikumiem apvītās intrigas un mistērijas. 27 valodās tulkotais stāsts ekranizēts trīs aizraujošās filmās – Ceļojumi laikā: Rubīna stāsts, Ceļojumi laikā: Safīra stāsts, Ceļojumi laikā: Smaragda stāsts. – 1.maijā no plkst. 12:00.

Pirmizrāde animācijas filmai Madagaskaras pingvīni

Foto: publicitātes foto

Svētku nedēļas izskaņā, sestdien, 6.maijā plkst. 19:35 TV3 piedāvā pirmizrādi lieliem un maziem – animācijas filmu Madagaskaras pingvīni. Vai zinājāt, ka slavenie Madagaskaras pingvīni Kapteinis, Kovalskis, Riko un Ierindnieks patiesībā ir neatkarīgi slepenie aģenti? Maskēšanās ģēniji, kas sadarbojas Pasaules vadošajām aizsardzības iestādēm!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl