Komentāri

Šonedēļ par interneta sensāciju kļuvušā “Latgalīšu Repa” aizmetņi veidojušies pirms vairāk nekā 10 gadiem. Mūziķi ir pārliecināti, ka repam latgaliešu valodā patiešām ir nākotne – galvenais ir mīlestība uz dzimteni, valodu un mūziku.

””Latgaļu reps” ir atdzimis, pateicoties Ivo un Didzim, kurus vieno draudzība, mūzika un kopīgs mērķis ierakstīt jaunu, kvalitatīvu repu latgaliešu valodā,” portālam Skaties.lv stāsta mūziķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Grupas nosaukums radies jau tālajā 2003. gadā, kad jauns un ambiciozs jauneklis Ivo no Ludzas ierakstīja savu pirmo dziesmu “Visu kū tu saskoti”. Toreiz repa ieraksts latgaliešu valodā ceļoja no rokas rokā, līdz nonāca radio SWH “Lāga” topā un tautā tika nosaukts par “Latgalīšu repu”.

Interneta hits: Ludzā uzfilmēts stilīgs ”Latgalīšu Repa” klips

”Pateicoties intervijai ar Teni Bikovski Latgales radio, Ivo radās iedvesma atgriezties Latgales mūzikas industrijā un ierakstīt kaut ko jaunu. Tobrīd Didzis Ludzā bija jau ierakstījis un nosūtījis Ivo demo ar savu pantu un dziesmas “Skots Pa Lūgu” idejām,” klāsta grupas dalībnieki.

Foto: ieskats “Latgalīšu Repa” ikdienā

Līdzās par hitu kļuvušajam skaņdarbam “Skots Pa Lūgu”, kura video filmēts Ludzā, apvienībai “Latgalīšu Reps” jau tapuši vairāki demo ieraksti, tiek plānoti arī jauni video un uzstāšanās, no kurām viena paredzēta Ludzas pilsētas svētkos augustā. Tāpat cītīgi tiek strādāts pie albuma ”Žārei Gaļi” ieraksta.

Pateicoties mūsdienu iespējām, puiši tic – “Latgaļu reps” atdzims. Galvenais ir mīlestība uz dzimteni, valodu un mūziku.

Video: stilīgais ”Skots Pa Lūgu”

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl