Komentāri
Londonā atvērts krogs, kurā alu dod par velti un nedrīkst ienest mobilos tālruņus
Pixabay

Turklāt, iespējams, šis ir arī pats mazākais krogs Lielbritānijas galvaspilsētā – tā izmēri ir tikai 1,8 x 2,4 metri.

Šis mazītiņais pop-up bārs pieder vienai no Londonas alus darītavām un ierīkots vecā, pārbūvētā šķūnī. Apmeklētājus tas vilina ar uzsaukumu, kas vienlaikus ir arī bāra nosaukums – ”Atrodi tam laiku!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja alu dod par velti, laiks tam noteikti atradīsies, bet ar vietu gan varētu būt pašvakāk – krogs ir tik maziņš, ka tajā vienlaicīgi var atrasties ne vairāk kā trīs apmeklētāji un, protams, bārmenis.

Ir vēl viens noteikums, kas ieviests šajā bārā – te nedrīkst ienest mobilos telefonus. Kroga Make Time For It idejas autori skaidro, ka vēlas, lai cilvēki, kuri ienāk bārā, atpūšas no megapoles saspringtā ritma un uz brīdi aizmirst par citu komunikācijas veidu kā tikai savstarpējo.

Lai izvairītos no rindām un drūzmēšanās, iekļūšana krogā ir pēc iepriekšēja pieraksta, un tas darbosies līdz 30.oktobrim.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl