Komentāri
Londonā atvērts krogs, kurā alu dod par velti un nedrīkst ienest mobilos tālruņus
Pixabay

Turklāt, iespējams, šis ir arī pats mazākais krogs Lielbritānijas galvaspilsētā – tā izmēri ir tikai 1,8 x 2,4 metri.

Šis mazītiņais pop-up bārs pieder vienai no Londonas alus darītavām un ierīkots vecā, pārbūvētā šķūnī. Apmeklētājus tas vilina ar uzsaukumu, kas vienlaikus ir arī bāra nosaukums – ”Atrodi tam laiku!”

Ja alu dod par velti, laiks tam noteikti atradīsies, bet ar vietu gan varētu būt pašvakāk – krogs ir tik maziņš, ka tajā vienlaicīgi var atrasties ne vairāk kā trīs apmeklētāji un, protams, bārmenis.

Ir vēl viens noteikums, kas ieviests šajā bārā – te nedrīkst ienest mobilos telefonus. Kroga Make Time For It idejas autori skaidro, ka vēlas, lai cilvēki, kuri ienāk bārā, atpūšas no megapoles saspringtā ritma un uz brīdi aizmirst par citu komunikācijas veidu kā tikai savstarpējo.

Lai izvairītos no rindām un drūzmēšanās, iekļūšana krogā ir pēc iepriekšēja pieraksta, un tas darbosies līdz 30.oktobrim.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl