LMT Summer Sound piesaistījis 75 tūkst. interesentu

Komentāri
LMT Summer Sound piesaistījis 75 tūkst. interesentu
Publicitātes foto

Festivālu LMT Summer Sound, kas pagājušajā nedēļas nogalē norisinājās Liepājā, apmeklēja un video tiešraidē tam līdzi sekoja vairāki desmiti tūkstoši cilvēku.

Spītējot laika apstākļiem, pasākuma pirmo dienu apmeklēja līdzīgs skaits apmeklētāju kā pagājušā gada festivālā, savukārt, pateicoties otrās dienas Jūras svētku bezmaksas programmai, festivālu otrajā dienā apmeklēja papildus vairāki tūkstoši cilvēku, līdz ar to LMT Summer Sound 2015 kopējais apmeklētāju skaits sasniedzis 25 000 cilvēku, vēsta festivāla rīkotāju pārstāve Alise Pabērza.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiem, kuri festivālu dažādu iemeslu dēļ nevarēja apmeklēt klātienē, bija iespēja sekot līdzi Latvijas Mobilā Telefona piedāvātajā mobilajā televīzijā Straume.lmt.lv, pēc LMT pārstāvju datiem, šīs tiešraides kopumā ir noskatījušies gandrīz 50 000 tūkstoši cilvēku, kas ir viens no lielākajiem tiešraižu statistikas rādītājiem starp kultūras un mākslas pasākumiem Latvijā.

Arī šobrīd straume.lmt.lv mājaslapā ir iespējams noskatīties dažādu festivāla mākslinieku koncertu ierakstus, starp tiem atrodami gan Nico&Vinz, Mumiy Troll, Apocalyptica, gan pašmāju mūziķu un grupu uzstāšanās ieraksti – bet bet, Astro’n’Out, Laime Pilnīga un citiem. Koncertierakstus var noskatīties lietotnē LMT Straume vai tīmekļa vietnē straume.lmt.lv.

LMT Summer Sound festivāls aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās Liepājā, un, neskatoties uz laika apstākļu radītajām neērtībām, aizritēja bet lielām tehniskām problēmām un programmas izmaiņām, norāda festivāla rīkotāji.

LMT Summer Sound organizatori ziņo, ka festivāls notiks arī nākamgad.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl