LMT Summer Sound organizē ekspresi uz festivālu

Komentāri
LMT Summer Sound organizē ekspresi uz festivālu
Publicitātes foto

LMT Summer Sound festivāls jau otro gadu sadarbībā ar SIA Abava – Auto organizēs eksprešus no Rīgas uz Liepāju un atpakaļ, informē festivāla rīkotāji.

Braucieni tiks organizēti no Rīgas tirdzniecības centra Origo uz Liepāju līdz pašai festivāla ieejai. Tāpat arī pēc festivāla tiks organizēti reisi atpakaļ no Liepājas uz Rīgu. Autobuss brauc bez pieturām, tā maršruts ceļa remontdarbu dēļ būs caur Kandavu un Kuldīgu. Brauciena maksa vienā virzienā – 8 eiro.

Autobusa atiešanas laiki no Rīgas:
9. jūnijs, plkst: 18:00
10. jūnijs, plkst: 10:00, 18:00

Autobusa atiešanas laiki no Liepājas
12. jūnijs, plkst: 6:00, 11:00, 13:30

Brauciena maksa tiek sadalīta divos maksājumos. 3 eiro jāiemaksā, rezervējot sev vietu autobusā, atlikusī summa – 5 eiro būs jāmaksā, iekāpjot autobusā. Ja ir vairāki braucēji vienā kompānijā, tad viena persona var veikt rezervāciju vairākiem, iemaksājot attiecīgi 3 eiro par katru personu.

Lai rezervētu vietu autobusā, jāpiesakās rakstot uz e-pastu: ekspresis@summersound.lv vai zvanot: +371 29409360 vai + 371 29922477

Veicot rezervāciju, nepieciešams nosaukt izbraukšanas datumu, izbraukšanas laiku, vārdu un uzvārdu, telefona nr. un cilvēku skaitu.

Pēc apstiprinājuma saņemšanas jāveic samaksa par vietu rezervāciju autobusā:

Saņēmējs: SIA Abava-Auto
Reģ. Nr.: 40003958363
Konta Nr.: LV76HABA0551040266065
Maksājuma mērķis: Vietas rezervācija (izbraukšanas datums, laiks). Piemēram: Vietas rezervācija 10.06. 18:00

Kad maksājums tiks saņemts, tiks izsūtīta ziņa par sēdvietas numuru autobusā.

Atsakot rezervāciju vai neierodoties uz reisu, iemaksātā summa par vietas rezervāciju netiks atgriezta atpakaļ.

Festivāls LMT Summer Sound norisināsies 10. – 11. jūlijā Liepājas pludmalē. Divu dienu garumā tajā uzstāsies Nico&Vinz, Apocalyptica, Mumiy Troll, Musiqq, Piendvedēja Piedzīvojumi, Astro’n’out un DJ Rudd, Jānis Stībelis, Fēlikss Ķiģelis, bet bet, Aurora, Laika Suns un daudzi citi mākslinieki. Savukārt sadarbībā ar RedBull Thre3style apmeklētājus sagaida lielākā deju telts Baltijā.

Festivāla biļetes var iegādāties visās Biļešu servisa tirdzniecības vietās Latvijā un internetā.

Sekojiet informācijai par festivālu mājaslapā summersound.lv!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl