LMA karnevāls jau rīt! Izziņota pilna pasākuma programma

0 Komentāru
LMA karnevāls jau rīt! Izziņota pilna pasākuma programma
Foto: F64

Jau rīt, 17. februārī, Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) 79. reizi notiks karnevāls. Šogad tā tēma ir ”R’o’sols”, un tas durvis vērs tikai LMA studentiem un viņu draugiem.

Šogad Latvijā senākais un tradīcijām bagātākais karnevāls godinās laika periodu, kad tas notika šaurākā lokā un tēma nebija noteicoša tērpu izveidē, kā arī uzsvērs laba rasola pamatlikumu – sastāvdaļu daudzveidību.

Pasākumā uz galvenās skatuves muzicēs mūžam dzīvie panki “Inokentijs Mārpls”, alternatīvie rokeri “Double Faced Eels”, Cēsu indīpopa vēstneši “Franco Franco”, Lietuvas rokgrupa “Deeper Upper”, pašmāju jazz un funk virtuozi “The Coco’nuts”, indīroka jaunpienācēji “The Black Pockets”, kā arī kosmiskā MNTHA.

LMA skatuve vienkopus pulcēs arī virkni elektroniskās un eksperimentālās mūzikas pārstāvju – eksperimentālo mūziķi Ingu Frišfeldi, mistisko ”7296272962”, elektro apvienību ”MMMM”, kā arī ”El Topo”, Mārtiņu Ratniku un ”Ubi Sound”.

Uz 91kidz skatuves varēs baudīt pašmāju elektro-dīdžeju un producentu Will Sonic, Judzhen un Trashy Kid, kā arī E:91 un Lessfucc setus.

“Discomania” skatuve parūpēsies par deju un trakulību pārpilnību kopā ar Ratz Lukas, J.Breeze, Ed Troy, Wouter de Witte un El Harmony.

Karnevāls priecēs arī ar plašu aktivitāšu klāstu – tējas ceremonijām, perfomancēm, kino programmu, kuru speciāli gatavo festivāla “2 ANNAS” komanda, un folkmūzikas zāli. Pilna programma pieejama pasākuma oficiālajā Facebook lapā.

Kā ierasts, daļa no karnevāla nakts burvības ir īpaši pasākumam un tēmai veidotas dekorācijas un mākslas objekti, par kuru tapšanu jau laikus rūpējas gan LMA studenti, gan kolēģi no citām Latvijas mākslas skolām, kā arī Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma. Par karnevāla vizuālo identitāti šogad ir parūpējusies LMA Vizuālās komunikācijas apakšnozares absolvente Sabīne Moore.

Publicitātes attēls

Karnevāls durvis vērs 17. februārī plkst. 21.00 un turpināsies līdz pat rīta gaismai.

Atgādinām, ka ieeja karnevālā ir no 18 gadu vecuma un pie ieejas tiks pārbaudīti personu apliecinošie dokumenti. Alkoholu pasākumā ienest aizliegts.

Pēdējās biļetes uz karnevālu varēs iegādāties tikai šodien, 16. februārī, no plkst. 12:00 līdz 18:30 LMA 1. stāva vestibilā. Biļešu cena ir 10 eiro.

Foto: jautrība LMA karnevālā pērn

0 Komentāru