Linda Leen par hennu: manas rokas ir manas acis

0 Komentāru
Linda Leen par hennu: manas rokas ir manas acis
Foto: Floral Arabic, Flickr.com

Lai gan hennas rakstos sievietes rotājušās pirms vairāk nekā 5 tūkst. gadiem, Rietumu kultūrā hennas uzvaras gājiens sācies ar Madonnas videoklipa dziesmai Frozen parādīšanos. Tajās tetovējumi ir redzami uz abām popmūzikas karalienes rokām. Arī pašmāju dziedātāja Linda Leen ļāvusies hennas valdzinājumam.

Sievietes hennas zīmējumus izvēlas dažādu iemeslu dēļ. ”Tas var būt gan notikumu iekustināšanas pēc, gan pārmaiņu alkšanas pēc, bet reizēm tas notiek rotāšanās nolūkos,” stāsta hennas guru Inese Dāvidsone.

Hennas tetovējumus iecienījušas arī vairākas sabiedrībā zināmas dāmas. Jaunā DVD veicināšanas nolūkos hennas zīmējumu izvēlējusies dziedātāja Linda Leen, kuru tetovējumi saistījuši jau sen. Dziedātājai, kas vairāk ir elegantā stila piekritēja, hennas zīmējums estētiskajā izpausmē bijis kaut kas pavisam jauns. ”Man patika sajūta, ka es tieku aktivizēta, ka manas roka ir manas acis,” atklāj dziedātāja.

Tetovējuma atrašanās vietai ir ļoti liela nozīme, bet to pēc klienta astroloģiskās kartes vislabāk noteikt individuāli. Tomēr visbiežāk dažāda veida ornamenti tiek zīmēti uz plaukstām. Būtiski iegaumēt, ka labā roka pārstāv vīrišķo pusi un ir dodoša, savukārt kreisā – sievišķo un ir ņemoša. Atšķirība ir arī, vai henno rokas iekšpusi vai virspusi, uzsver hennas speciāliste. Rokas virspuse ir aizsardzībai, bet iekšpuse – atvērtībai.

Ar hennas palīdzību varot veicināt arī mīlestību, spēku, izturību un laimi.

Tetovējums pazūd pakāpeniski apmēram divu nedēļu laikā.

Plašāk skaties videosižetā!

0 Komentāru