“Liliju paradīze” baudāma izstādē Dabas muzejā

Komentāri
“Liliju paradīze” baudāma izstādē Dabas muzejā
Foto: Ron Cogswell, Flickr

Latvijas Dabas muzeja otrā stāva izstāžu zālē no šodienas, 16. jūlija, atvērta liliju izstāde Liliju dienas 2015, informē muzeja pārstāve Elīna Pekšēna.

Izstādē varēs apskatīt vairāk nekā 200 cēlo ziedu šķirņu, īpašu uzmanību veltot OT grupas neierastajām lilijām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau par tradīciju ir kļuvusi izstādes skaistākā zieda noteikšana, tādēļ arī šogad apmeklētāji aicināti izvēlēties savu simpātiju un noteikt, kurš audzētājs iegūs biedrības Lillium Balticum ceļojošo popularitātes kausu. Savukārt zinoša žūrija vērtēs sasniegumus selekcijā un izlems, kurš selekcionārs iegūs Ziemeļamerikas liliju audzētāju biedrības dāvāto ceļojošo selekcijas kausu.

 

Lilijas apmeklētāju vērtējumam piedāvās selekcionāri un audzētāji Guntis Grants, Antra Balode, Dāvids Hercbergs, Andris Krūmiņš, Inta un Aivars Laķi, Nacionālais botāniskais dārzs un citi.

Izstādē audzētāji sniegs padomus ikvienam interesentam liliju kopšanā un ieteikumus kolekcijas veidošanā, apmeklētāji varēs iegādāties un pasūtīt liliju sīpolus, kā arī iepazīties ar jaunākajiem katalogiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl