Likteņa kods tavā vārdā: uzzini, kurš ir tavs skaitlis un kā to izmantot savā labā!

9 komentāri
Likteņa kods tavā vārdā: uzzini, kurš ir tavs skaitlis un kā to izmantot savā labā!
Pexels

Cilvēka vārds atklāj viņam raksturīgo ”noti”, jo ikvienā vārdā ietverta tā valkātāja iekšējā būtība. ”Vārds parāda mūsu iespējas, iekšējos resursus un līdzekļus, kā to sasniegt”, portālam Skaties.lv akcentē numeroloģe Ruta Putnaērgle.

Mēs dzīvojam svārstību universā, un ikviens cilvēks izstaro tikai viņam vien raksturīgas svārstības. Jau senie indieši, ēģiptieši un semīti interesējās par skaitļu okultajām nozīmēm un mēģināja atrast to sakarības ar laika ritumu un individuālajiem cilvēku likteņiem.

Par to, kādā veidā vārds var palīdzēt cilvēkam attīstīties, portālu Skaties.lv konsultē numeroloģe, ”Baltās studijas” vadītāja Ruta Putnaērgle.

”Vārdi, kurus mēs izrunājam, rakstām vai arī ar kuru palīdzību mēs domājam, satur lielu enerģijas lādiņu. Tie ietekmē mūs fiziskajā, astrālajā, mentālajā līmenī, un tos var harmonizēt,” norāda numeroloģe.

Cilvēka vārds raksturo viņa personiskās svārstības un līdz ar to arī viņa individuālo raksturu.

Pirmais vārds stāsta par fizisko stāvokli un prāta asumu, vidējais jeb otrais vārds atklāj dzīves emocionālos aspektus. Trešais vārds jeb uzvārds stāsta par garīgo apziņu. Ja vecāki nav devuši otro vārdu, uzvārdam ir dubulta slodze – tas vēsta gan par emocionālo, gan garīgo apziņu.

Izmantojot šo tabulu, kurā katram burtam atbilst konkrēts skaitlis, tu iegūsti sava vārda skaitļi, kas uzskatāms par cilvēka būtības izpausmi.

Foto: Skaties.lv

Piemērs: Marija Bērziņa – MARIJA 2+1+7+4+6+1=21; 2+1=3. BĒRZIŅA 3+8+7+5+4+4+1=32; 3+2=5. 3+5=8. Vārda un uzvārda ”Marija Bērziņa” skaitliskā nozīme ir 8.

Jāņem vērā, ka nulli šajos aprēķinos neizmanto.

Ko vārds mums vēsta?

  1. Liek būt vienīgam un neatkārtojamam. Liek strādāt uz ātru rezultātu. Nav diez cik iecietīgs pret citiem, uzskatot savu dzīves līniju kā vienīgo pareizo. Sieviete ar šādu vārdu ir ļoti noslēpumaina. Lielākā izaugsme sagaidāma, apliecinot sevi un darbojoties individuāli.
  2. Liek meklēt pāri, grib kādam pieslieties – gan dzīvē, gan darbā, jo tā ir komfortablāk. Pats gan zina, ka ir divkāršs līderis (1+1=2), bet labprātāk turas ēnas līdera pozīcijā. Lielākā izaugsme sagaidāma attiecībās ar citiem.
  3. Prasa vieglumu, jautru laika pavadīšanu, bet dzīvē tā bieži nenotiek. Tad vārds sāk jaukt kārtis – neaiziesiet tur, kur vajadzīgs, un tad, kad vajadzīgs, un nesatiksieties ar to, ar ko vajadzīgs. Var strādāt citu, arī ģimenes labā un pēcāk brīnīties, ka citi neciena. Tomēr vārda ”vieglprātība” ļaus neņemt visu pie sirds. Lielākā izaugsme, liekot lietā radošumu.
  4. Prasīs, lai stingri stāvi uz zemes un nenodarbojies ar muļķībām. Vārds skaidri zina, kas novedīs pie panākumiem – tikai centīgs darbs. Šajā ziņā svarīgi – arī labs atalgojums neizpaliks. Lielākā izaugsme ir saistīta ar bailēm un drošību, ar stabilitāti.
  5. Vissarežģītākie vārdi. Neprognozējami cilvēki. Mīl ballēties, doties ciemos, ceļot. Prasa būt uzmanības centrā, bet, to nesaņemot, var ļoti pārdzīvot un justies mazvērtīgs. Cipars prasa visu vai neko. Lielākā izaugsme sagaidāma, atbildīgi izmantojot brīvību.
  6. Visos gadījumos čukstēs: neizcelies, kādēļ gan tev to vajag, tev tāpat ir labi. Varbūt nevajag, ja nu kas notiek? Ar lielu prieku uzņem visu, kas attiecas un mājām un visu ar to saistīto. Īsts mājās sēdētājs. Lai gan nākas iet projām un atgriezties, mājas ir viņa cietoksnis. Vislielāko izaugsmi sniegs mīlestība.
  7. Liks izzināt neizzināmo. Lai nebūtu jānoņemas ar baumām, tev nepieciešams uzzināt visu, kas nav zināms, īpaši to, kas saistīts ar noslēpumiem, mistiku. Vārds izdzīs tevi no mājas izpratnes meklējumos. Kad informācija ievākta, dodas atpakaļ mājās, lai to vienatnē apstrādātu. Ja to nedara, atkal dodas sabiedrībā vākt informāciju. Lai iegūtu laimi un mieru, esi izzināšanas procesā! Lielāko izaugsmi sniegs mistiskās un garīgās gudrības.
  8. Var likt piepūsties aiz lepnuma, lieluma, varas. Labi, ja cilvēks tam gatavs, citādi dzenoties pēc visa, no lepnuma var pārplīst. Pats var spiest uz apkārtējiem, bet necieš, ja spiedienu izdara uz viņu. Izlocīsies un nekad neko nezaudēs. Lielākā izaugsme sagaidāma no atbildīgas varas izmantošanas un naudas operācijām.
  9. Prasīs divas lietas – pilnīgu pašatdevi visā un gatavību jebkurām pārmaiņām. Ieteicams mācīties noturību, izturētību. Izveido savu ligzdu, draudzīgas attiecības ar citiem un citi tev palīdzēs! Lielāko izaugsmi sniegs līdzjūtība un piedošana.