Komentāri

Otrdiena noslēdzas ar pārsteidzošām ziņām no ASV. Trampa tornī Ņujorkā notikusi pasaules šovbiznesa un politikas ”smagsvaru” tikšanās – par pasaules diženāko reperi pašpasludinātais Kanje Vests saticies ar jaunievēlēto ASV prezidentu Donaldu Trampu. Abi runājuši ”par dzīvi”.

Kā ziņo ”Business Insider”, reperis pārsteidzis visus, negaidīti ierodoties Trampa tornī, bet pēc tikšanās abi labprāt apsveicinājušies ar medijiem un pozējuši fotogrāfiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

“Mēs jau ilgu laiku esam draugi,” medijiem paziņojis Tramps, piebilstot, ka abi runājuši par ”dzīvi”. Abi vienojās skaistā rokasspiedienā, kas īsā laikā kļuvis par interneta hitu.

Politikas un šovbiznesa grandu tikšanās kļuvusi par dienas ”karstāko” tematu ASV – mediji metušies analizēt lielo notikumu un izteikt minējumus par to, ko kopā izsprieduši abi varenie vīri.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl