Komentāri

Otrdiena noslēdzas ar pārsteidzošām ziņām no ASV. Trampa tornī Ņujorkā notikusi pasaules šovbiznesa un politikas ”smagsvaru” tikšanās – par pasaules diženāko reperi pašpasludinātais Kanje Vests saticies ar jaunievēlēto ASV prezidentu Donaldu Trampu. Abi runājuši ”par dzīvi”.

Kā ziņo ”Business Insider”, reperis pārsteidzis visus, negaidīti ierodoties Trampa tornī, bet pēc tikšanās abi labprāt apsveicinājušies ar medijiem un pozējuši fotogrāfiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

“Mēs jau ilgu laiku esam draugi,” medijiem paziņojis Tramps, piebilstot, ka abi runājuši par ”dzīvi”. Abi vienojās skaistā rokasspiedienā, kas īsā laikā kļuvis par interneta hitu.

Politikas un šovbiznesa grandu tikšanās kļuvusi par dienas ”karstāko” tematu ASV – mediji metušies analizēt lielo notikumu un izteikt minējumus par to, ko kopā izsprieduši abi varenie vīri.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl