Komentāri

Otrdiena noslēdzas ar pārsteidzošām ziņām no ASV. Trampa tornī Ņujorkā notikusi pasaules šovbiznesa un politikas ”smagsvaru” tikšanās – par pasaules diženāko reperi pašpasludinātais Kanje Vests saticies ar jaunievēlēto ASV prezidentu Donaldu Trampu. Abi runājuši ”par dzīvi”.

Kā ziņo ”Business Insider”, reperis pārsteidzis visus, negaidīti ierodoties Trampa tornī, bet pēc tikšanās abi labprāt apsveicinājušies ar medijiem un pozējuši fotogrāfiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

“Mēs jau ilgu laiku esam draugi,” medijiem paziņojis Tramps, piebilstot, ka abi runājuši par ”dzīvi”. Abi vienojās skaistā rokasspiedienā, kas īsā laikā kļuvis par interneta hitu.

Politikas un šovbiznesa grandu tikšanās kļuvusi par dienas ”karstāko” tematu ASV – mediji metušies analizēt lielo notikumu un izteikt minējumus par to, ko kopā izsprieduši abi varenie vīri.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl