Komentāri

Otrdiena noslēdzas ar pārsteidzošām ziņām no ASV. Trampa tornī Ņujorkā notikusi pasaules šovbiznesa un politikas ”smagsvaru” tikšanās – par pasaules diženāko reperi pašpasludinātais Kanje Vests saticies ar jaunievēlēto ASV prezidentu Donaldu Trampu. Abi runājuši ”par dzīvi”.

Kā ziņo ”Business Insider”, reperis pārsteidzis visus, negaidīti ierodoties Trampa tornī, bet pēc tikšanās abi labprāt apsveicinājušies ar medijiem un pozējuši fotogrāfiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

“Mēs jau ilgu laiku esam draugi,” medijiem paziņojis Tramps, piebilstot, ka abi runājuši par ”dzīvi”. Abi vienojās skaistā rokasspiedienā, kas īsā laikā kļuvis par interneta hitu.

Politikas un šovbiznesa grandu tikšanās kļuvusi par dienas ”karstāko” tematu ASV – mediji metušies analizēt lielo notikumu un izteikt minējumus par to, ko kopā izsprieduši abi varenie vīri.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl