Komentāri

Lietuviešu mūziķa Marka Palubenkas cienītāji aicināti uz albuma Puzzleman prezentācijas koncertu Omes Briljanta istabā piektdien, 8. maijā, informē mūziķa pārstāve Latvijā Kristīne Komarovska.

Marks Palubenka jaunākajā albumā Puzzleman sagatavojis pārsteidzošu muzikālu dāvanu ikvienam klausītājam. Tajā apvienojas harmonija un haoss – viņa balss diapazons viļņojas kā skaņu jūra, kurā tā vien gribas ienirt ar galvu pa priekšu. Enerģija, negaidīti pārsteigumi, patiesa sirsnība un kvalitāte – šie četri atslēgas vārdi raksturo albumu vislabāk.

”Kā būtu, ja mums būtu iespēja paplašināt savu pasaules redzējumu, smelties jaunas idejas un gūt atklāsmes? Vai mēs kļūtu ģeniāli? Paranoidāli? Nākotnes vizionāri? Komiķi? Katra albumā Puzzleman iekļautā dziesma ir kā mazs gabaliņš no mākslinieka dzīves uztveres puzles,” saka mūziķis.

Omas briljanta istabā Markas Palubenka uz skatuves kāps plkst. 21.00, koncertā būs iespējams iegādāties arī albuma fiziskās kopijas.

Marks Palubenka zināms arī Latvijas publikai – mūziķis vairākkārt uzstājies Positivus festivālā, I love You bārā un ierakstījis divas dziesmas kopā ar grupu Astro’n’out – In Fog un Dive.

Marks Palubenka dziesminieka karjeru Lietuvā sāka ar spožu uznācienu 2012. gadā, kad izdeva savu pirmo albumu, ieguva Lietuvas mūzikas balvu nominācijās Gada debija un Labākais alternatīvās mūzikas izpildītājs. Viņa pirmais albums no fun 101 saņēma pozitīvas kritiķu atsauksmes visā Baltijā. Viņš uzstājies arī Krievijā, Polijā, Šveicē un citviet.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl