Lietuvietis Marks Palubenka koncertēs Vecrīgas ballīšu sirdī

0 Komentāru
Lietuvietis Marks Palubenka koncertēs Vecrīgas ballīšu sirdī
Publicitātes foto

Lietuviešu mūziķa Marka Palubenkas cienītāji aicināti uz albuma Puzzleman prezentācijas koncertu Omes Briljanta istabā piektdien, 8. maijā, informē mūziķa pārstāve Latvijā Kristīne Komarovska.

Marks Palubenka jaunākajā albumā Puzzleman sagatavojis pārsteidzošu muzikālu dāvanu ikvienam klausītājam. Tajā apvienojas harmonija un haoss – viņa balss diapazons viļņojas kā skaņu jūra, kurā tā vien gribas ienirt ar galvu pa priekšu. Enerģija, negaidīti pārsteigumi, patiesa sirsnība un kvalitāte – šie četri atslēgas vārdi raksturo albumu vislabāk.

”Kā būtu, ja mums būtu iespēja paplašināt savu pasaules redzējumu, smelties jaunas idejas un gūt atklāsmes? Vai mēs kļūtu ģeniāli? Paranoidāli? Nākotnes vizionāri? Komiķi? Katra albumā Puzzleman iekļautā dziesma ir kā mazs gabaliņš no mākslinieka dzīves uztveres puzles,” saka mūziķis.

Omas briljanta istabā Markas Palubenka uz skatuves kāps plkst. 21.00, koncertā būs iespējams iegādāties arī albuma fiziskās kopijas.

Marks Palubenka zināms arī Latvijas publikai – mūziķis vairākkārt uzstājies Positivus festivālā, I love You bārā un ierakstījis divas dziesmas kopā ar grupu Astro’n’out – In Fog un Dive.

Marks Palubenka dziesminieka karjeru Lietuvā sāka ar spožu uznācienu 2012. gadā, kad izdeva savu pirmo albumu, ieguva Lietuvas mūzikas balvu nominācijās Gada debija un Labākais alternatīvās mūzikas izpildītājs. Viņa pirmais albums no fun 101 saņēma pozitīvas kritiķu atsauksmes visā Baltijā. Viņš uzstājies arī Krievijā, Polijā, Šveicē un citviet.

0 Komentāru