Lietussargs – tavs labklājības amulets

Komentāri

2. Naudas vadītājs

2/14

Lietussargs – aizsargs pret stihiju

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Lietussargs taču ir jūsu aizsargs pret stihiju dusmām: lietus (ūdens), saules (uguns), vēja (gaiss), zemes (putekļi, netīrumi). Tas ir ieapaļš pēc formas un to rokās varat griezt, kā vien vēlaties. Lietussarga spieķīši ir savdabīgi plūsmas vadītāji, jo lietus tek lejup, pateicoties to virzienam. Tie arī uztur lietussarga formu.

Tātad – tas ir jūsu (personiskais, ģimenes) lietussargs, ne jau tikko pirkts, bet jau kādu laiciņu dzīvojošs jūsu ģimenē, pieradis pie tās un zina savus pienākumus – aizsargāt noteiktus cilvēkus. Tas ir pirmais noteikums. Otrais – lietussarga spieķīšiem jābūt taisniem, tātad saliekamais lietussargs nederēs. Un vislabāk, ja tam ir ērts koka rokturis.

Šāds lietussargs jātur neatvērtā veidā koridorā, priekštelpā, verandā, hallē utt., tas ir, tādā vietā, kur ieejas durvis veras uz jūsu dzīvokli vai māju.

2. Naudas vadītājs

2/14
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl