Liepājnieces komiksi saceļ sajūsmas vētru ”Facebook”; kas ir noslēpumainā Alīte?

7 komentāri
Liepājnieces komiksi saceļ sajūsmas vētru ”Facebook”; kas ir noslēpumainā Alīte?
Aleksandra Runde

”Alīte reizēm domā un izdomā. Meklē dzīves un mākslas jēgu. Sanāk, nesanāk. Kas ir jadar’, tas ir jadar’. Viņai ir, ko stāstīt” – ar šādu pieteikumu sociālās saziņas vietnē ”Facebook” uzmirdzējusi jauna komiksu autore Aleksandra no Liepājas.

Aleksandra Runde studē Latvijas Mākslas akadēmijā, bet komiksus sākusi zīmēt jau pirms iestāšanās augstskolā pērnā gada augustā.

”Zīmēt šitādas muļķībiņas mani iedvesmoja vairāki ārzemju ilustratoru darbi un mani dzīves atgadījumi, kuri kļūst smieklīgi, ja tos uzzīmē,” portālam Skaties.lv stāsta ”Alītes stāstu” autore.

Aleksandra ir liepājniece, tāpat kā viņas izdomātā Alīte, kurai ”i slinkums reizēm izrunāt vārdus līdz galam, jo kāda jēga pabeigt, ja tāpat var saprast, kas tas ir pa vārd”. Tieši stāsts par Alītes gaitām Rīgā guva vairāk nekā tūkstošs uzmanības apliecinājumu vietnē ”Facebook” ”patīk” sirsniņu un dalījumu veidā.

Foto: Alīte Rīgā un citi stāsti

”Nākamie būs par mani un puķu audzēšanu un skatīšanos acīs,” tuvākos plānus komiksu lauciņā ieskicē Aleksandra.

Vairāk ar komiksu autores paveikto vari iepazīties viņas ”Facebook” lapā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl