Liepājā notiks pirmais Air Guitar čempionāts Latvijā

Komentāri

Air Guitar jeb ”gaisa ģitāras” čempionāts LMT Summer Sound piedāvās kvalificēties apmaksātai dalībai pasaules čempionātā Somijā.

Festivālā LMT Summer Sound norisināsies Air Guitar oficiālais atlases posms Cēsu alus Air Guitar, kur divu dienu garumā tiks noskaidrots Latvijas labākais ”gaisa ģitāras” virtuozs, kurš augustā dosies uz pasaules čempionātu Oulu pilsētā Somijā, vēsta festivāla rīkotāju pārstāve Alise Pabērza. Lai piedalītos sacensībās, ir jābūt iemaņām spēlēt ”gaisa jeb neredzamo ģitāru” un darīt to pēc iespējas pārliecinošāk.

Atlases vadīs grupas Bastards solists Renārs Mastiņš. Piektdienā tiks izvirzīti pieci, bet sestdienā 10 labākie ”gaisa ģitāras” spēlētāji. Abus pusfinālus un finālu vērtēs žūrija.

Pieteikties Cēsu alus Air Guitar iespējams jau tagad, internetā – facebook.com/events/1606622936245670, kā arī LMT Summer Sound festivāla laikā uz vietas.


Air Guitar pasaules čempionāta 2014. gada uzvarētājas uzstāšanās:

Jau vēstījām, ka festivāls LMT Summer Sound norisināsies 10. – 11. jūlijā Liepājā. Līdz ar iepriekšminētajiem mūziķiem divu dienu garumā tajā uzstāsies Nico&Vinz, Apocalyptica, Mumiy Troll, Musiqq, Piendvedēja Piedzīvojumi, Astro’n’out un DJ Rudd, Jānis Stībelis, Fēlikss Ķiģelis, bet bet, Aurora, Laika Suns un daudzi citi mākslinieki. Savukārt sadarbībā ar RedBull Thre3style apmeklētājus sagaida lielākā deju telts Baltijā.

Festivāla biļetes var iegādāties visās Biļešu servisa tirdzniecības vietās un internetā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl