2 komentāri
Liels notikums – leģendārajai konfektei ”Serenāde” 80 gadu jubileja!
Foto: LETA

Šogad atpazīstamākais saldumu ražotājs Baltijā ”Laima” svin īpašu notikumu, jo leģendārā konfekte ”Serenāde” svin 80 gadu jubileju.

”Leģenda vēsta, ka ”Serenādi” pagājušajā gadsimtā ”Laimas” fabrikā radīja kāds īpaši talantīgs saldumu meistars kā vissaldāko apliecinājumu savai mīlestībai pret mīļoto sievieti. Īsta mīlestība ir varenāka par laiku. To pierāda fakts, ka jau paaudžu paaudzēs ”Serenāde” ir viena no saldumu mīļotāju iecienītākajām konfektēm, kuras garšas simfoniju veido tieši tās pašas sastāvdaļas, kas tika izmantotas, gatavojot pirmo, oriģinālo ”Serenādi” – tumšā šokolāde, augļu želeja, aprikozes, rieksti un mazliet vien konfekšu meistaram zināmas maģijas,” leģendu par ”Serenādi” atklāj uzņēmuma pārstāve Lineta Mikša.

Foto: publicitātes foto

”Serenāde” konfektes ir iemīļotas gan vietējā, gan ārvalstu tirgū. Ik gadu no saražotajām ”Serenāde” konfektēm 11% tiek eksportēti uz vairāk nekā 16 valstīm, tostarp Krieviju, Izraēlu, Apvienoto Karalisti, ASV un Īriju.

 

Latvijā gada laikā tiek apēsti 233 tūkstoši kilogrami ”Serenāde” konfekšu.

Konfekte ”Serenāde” ir pieejama gan kā sveramā šokolādes konfekte, šokolādes tāfelīte, lielkonfekte un papildus tam kopš 2015. gada ir pieejama arī ”Staburadze” torte ”Serenāde”.

”Serenāde” ir populārākā konfekte arī ”Laima” šokolādes muzejā, par to tiek uzdoti visvairāk jautājumi un izrādīta vislielākā interese. ”Laimas” šokolādes muzeju kopš tā atklāšanas 2013. gadā līdz šim brīdim ir apmeklējuši vairāk nekā 110 000 šokolādes cienītāji no visas pasaules.

Par godu konfektes ”Serenāde” 80 gadu jubilejai latviešu zīmola ”From Bee with love” dizainere Olga Grigurko radījusi unikālu ”Serenāde” somiņu sēriju.

Foto: publicitātes foto

TOP komentāri

  • Anda
    0 0 0

    Anda

    Interesanti,es visa savas dzives laika kadas 3serenades konfektes esmu apedusi.Nu neparak man. Ja nem vera tas sastavu,lielkonfekte "MIKS"varetu but radiniece,un tomer abas ir tik atskirigas."MIKS" ir loti garsiga.Es ja atlausiet jubileju lai ari ne apalu varbut nosvinesu konfektem "RITS"un "VAVERITE". Starpcitu kadas divas dienas atpakal atkal nopirku. Lai "LAIMAI"veicas saja laika! Paldies!
  • Andrejs Bubinduss

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl