Komentāri
Lielāko loteriju vinnestu Latvijā laimējis kāds kungs, kurš sajaucis sievas dzimšanas dienas datumu
Foto: Flickr

Vakar “Latvijas Loto” birojā bija ieradies kāds Pierīgas iedzīvotājs, kurš nesen “Viking Lotto” loterijā laimējis… 815 001,83 eiro, raksta latloto.lv.

Lai saglabātu anonimitāti, vīrs nevēlējās atklāt savu vārdu, taču zināms, ka viņš ir vecumā starp 40 un 50 gadiem, kā arī dzīvo Pierīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Bija jau vēls, sieva rosījās pa māju. Iegāju internetā, skatos – 815 tūkstošu laimests! Cēlu augšā citus ģimenes locekļus, rādu sievai – nu neticami! Viņi man prasa, vai tas gadījumā nenozīmē, ka laimests ir 815 eiro, nevis 815 tūkstoši,” latloto.lv citēts veiksminieks.

Loterijas šis kungs spēlējot regulāri, taču par mazām summām. Laimīgajā “Viking Lotto” biļetē bijuši atzīmēti viņam nozīmīgi skaitļi. Interesanti, ka laimētājs gribējis vienu no skaitļiem atzīmēt sievas gadu skaitu, bet nokļūdījies par vienu ciparu – un izvilcis laimīgo lozi!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl