Komentāri
Lielāko loteriju vinnestu Latvijā laimējis kāds kungs, kurš sajaucis sievas dzimšanas dienas datumu
Foto: Flickr

Vakar “Latvijas Loto” birojā bija ieradies kāds Pierīgas iedzīvotājs, kurš nesen “Viking Lotto” loterijā laimējis… 815 001,83 eiro, raksta latloto.lv.

Lai saglabātu anonimitāti, vīrs nevēlējās atklāt savu vārdu, taču zināms, ka viņš ir vecumā starp 40 un 50 gadiem, kā arī dzīvo Pierīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Bija jau vēls, sieva rosījās pa māju. Iegāju internetā, skatos – 815 tūkstošu laimests! Cēlu augšā citus ģimenes locekļus, rādu sievai – nu neticami! Viņi man prasa, vai tas gadījumā nenozīmē, ka laimests ir 815 eiro, nevis 815 tūkstoši,” latloto.lv citēts veiksminieks.

Loterijas šis kungs spēlējot regulāri, taču par mazām summām. Laimīgajā “Viking Lotto” biļetē bijuši atzīmēti viņam nozīmīgi skaitļi. Interesanti, ka laimētājs gribējis vienu no skaitļiem atzīmēt sievas gadu skaitu, bet nokļūdījies par vienu ciparu – un izvilcis laimīgo lozi!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl