Komentāri
Līdz Positivus festivālam 100 dienas, sāk tirgot transporta biļetes
Publicitātes foto

Līdz Positivus festivālam palikušas 100 dienas – īstais brīdis sākt plānot savu muzikālāko vasaras pasākumu! Positivus mājaslapā jau tagad iespējams iegādāties biļetes uz Positivus ekspresi, kuponus ar Baltic Taxi īpašo festivāla piedāvājumu, kā arī telšu pilsētiņas un kemperu vietu biļetes, informē Positivus Music pārstāve Linda Igolniece.

Ik gadu Positivus ekspreša un Baltic Taxi pakalpojumu popularitāte Positivus festivālā pieaug, tāpēc šogad organizatori parūpējušies par to, lai katrs festivāla apmeklētājs varētu savu ceļu saplānot laikus. Ātri un komfortabli aizbraukt uz Salacgrīvu un pēc tam atpakaļ uz Rīgu varēs tie, kuri izvēlēsies uz festivālu braukt ar Positivus ekspresi, kas apmeklētājus no t/c Olimpia nogādās līdz pat festivāla ieejai. Ekspreša cena vienā virzienā šobrīd ir 6,50 eiro. Biļešu skaits ir ierobežots.

Baltic Taxi nodrošinās, ka Positivus festivāla viesi tiks nogādāti no jebkuras vietas Rīgā līdz pašai festivāla norises vietai Salacgrīvā. Baltic Taxi ceļojuma kupons šogad maksā 76 eiro vienā virzienā. Vienā taksometrā var braukt līdz četriem pasažieriem – brauciena izmaksas no tā nemainās. Festivāla laikā apmeklētāju ērtībai Baltic Taxi taksometri pastāvīgi atradīsies viegli pieejamā un visiem sasniedzamā vietā pie otrās festivāla ieejas. Vairāk informācijas par Baltic Taxi kuponu un Positivus ekspreša biļešu lietošanas noteikumiem, kā arī iespēju tās iegādāties atradīsit positivusfestival.com/biletes.

Tāpat ir iespējams iegādāties arī kemperu vietas, kas atradīsies tam īpaši paredzētās zonās telšu pilsētiņā. Maksa par kempera vietu bez elektrības ir 50 eiro, savukārt par kempera vietu ar elektrības pieslēgumu 80 eiro. Biļetes cenā iekļautas arī četras telšu pilsētiņas aproces. Kemperu vietu skaits ir ierobežots.

Positivus festivāls sadarbībā ar tūrisma un aktīvās atpūtas preču veikalu Gandrs jau ceturto gadu atvieglo ceļošanu un piedāvā iespēju pasūtīt divvietīgu vai trīsvietīgu telti pašā telšu pilsētiņas sirdī – Gandra ciemā. Rūpējoties par apmeklētāju komfortu, Gandrs izveidojis īpaši izdevīgu piedāvājumu telšu labiekārtošanai.

Festivāla biļetes nopērkamas positivusfestival.com, Biļešu servisa kasēs un Nordea bankomātos. Trīs dienu biļete bez teltsvietas maksā 65 eiro, savukārt trīs dienu biļete ar teltsvietu 71 eiro. Pērkot teltsvietu atsevišķi, tās cena ir 8 eiro.

Positivus festivāls 2015 Salacgrīvā norisināsies no 17. līdz 19. jūlijam.

Jau tagad izziņotie mākslinieki: Placebo, Robert Plant And The Sensational Space Shifters, Kasabian, Basement Jaxx, St. Vincent, Everything Everything, Tom Odell, Jungle, Charli XCX, Lamb, Jack Garrat, Ewert And The Two Dragons, The Sound Poets, Fenech-Soler, King Gizzard & The Lizard Wizard, Triana Park, Kate Boy, Max Jury, Soak.

Lasi vēl