Līdz jūlija beigām LU Botāniskajā dārzā un Tropu tauriņu mājā ieejas biļetēm 50% atlaide

Pievienot komentāru
Līdz jūlija beigām LU Botāniskajā dārzā un Tropu tauriņu mājā ieejas biļetēm 50% atlaide
Pixabay

Izmanto iespēju un apskati eksotiskos tauriņus LU Botāniskajā dārzā! Līdz pat 31.jūlijam ieejas biļetēm Botāniskajā dārzā un Tropu tauriņu mājā būs 50% atlaide.

Botāniskā dārza speciālisti informē, ka Tauriņu mājas iemītniekiem ir piepulcējušies vēl pāris simti no kūniņām tikko šķīlušies tauriņi, kas dabā dzīvo Indonēzijas, Taizemes, Indijas un Filipīnu tropiskajās pļavās un mežos. Ja palaimējas, caur inkubatora logu varot arī vērot maģisko pārvērtību brīdi, kad no kūniņas atraisījies tauriņš pirmo reizi izpleš spārnus un dodas iepazīt pasauli.

Āzijas dienvidaustrumu tauriņu faunu pārstāvēs dažādi tauriņi, piemēram, citrondzelteniem lāsumiem rotātais melno spārnu īpašnieks citrontauriņš, kas savu nosaukumu ir ieguvis, jo kāpuri pārtiek no citronu, apelsīnu, greipfrūtu un citu citrusu aromātiskajām lapām. Zaļrūtainu ietērpu demonstrē agamemnona dižtauriņš, bet vērīgiem Tauriņu mājas viesiem brīnumu sarūpēs tauriņu pasaules perfektākais maskēšanās meistars – Indijas lapu tauriņš, kura sakļautie spārni atgādina brūnu, nokaltušu lapu, kas atveroties pārsteidz ar spilgtu zili violeti oranžu krāsu mirdzumu.