Komentāri

Spēli Half Life var likt vienā plauktā ar Doom kā vienu no leģendārākajām spēlēm pasaules vēsturē. 20 gadu laikā iznākušas tikai trīs spēles, un, lai tā ir reta parādība, spēlēt šo grāvēju ir fantastiska pieredze katram, kas to spēlēs.

Pēdējā Half Life spēle iznāca 2006. gadā, un ar katru gadu faniem zuda ticība par tās turpinājumu. Līdz šim brīdim. Half Life 3 ir apstiprināta. Daudzās valstīs “geimeru” grupējumi ir savākušies kopā, lai svinētu Half Life atgriešanos, taču nebūtu ieteicams pāragri priecāties, jo E3 izstādē, kas nākammēnes norisināsies Losandželosā, tikai paziņos par šo spēli, kad arī, visticamāk, uzzināsim datumu, kurā tā iznāks. Taču tiek paredzēts, ka, visticamāk, tas nebūs nemaz tik drīz.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl